Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Folytogato csalàdi kapcsolat...

Folytogato csalàdi kapcsolat ellenszere?

Figyelt kérdés

X rokon ràm van szàllva.

Mindig talàlkozni kell vele, hivogat, ha nem teszem meg lelkileg zsarol, elhord mindennek viszàjt szit, màs csalàdtagjaimat es ismeröseit hangolja ellenem, kipletykàl.


Anno a szüleim szàrnya alatt még védve is voltam, nem tudott kisajàtitani. De màr önàllo vagyok es zaklat.

Nem hagy bèkèn.


Legutobb egy nagy balhéval sikerült elèrnem hogy ne is beszeljünk aztan engem hibautatott mindenki mert ö önygyilkossaggal kezdett miattam fenyegetözni es megint en lettem ugye a sz.r mindenki elött.


Gondolom feljelenteni nem lehet..


Nem veszem fel a telot màr kezd is balhezni masoknak beàrulni.


Hogy èrjem el hogy hagyjon élni?


2019. nov. 13. 18:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, milyen családtag az akinek ilyen hatalma van fölötted? Mert a szülőket leszámítva kevés ilyen van.

Ha meg valaki olyan ostoba, hogy öngyilkossággal fenyegetőzik, mert egy családtagja nem úgy ugrál, ahogy ő fütyül, szólni kell a többieknek, hogy állítsák le sürgősen, mert ha ilyet tenne, az egyedül az ő hibája és felelőssége, nem a tiéd.

2019. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

"Folytogato csalàdi kapcsolat ellenszere?"

SZRTÁJK!

2019. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el, hogy kid ez? És igen: kapcsolat megszakítása, és ne foglalkozz azzal, hogy mások mit gondolnak. Ha nem értenek meg, ők se érdemlik meg a kapcsolattartást. Éld a saját életedet. Ha nem veszed fel a telefont, nem engeded be, nem mész oda, ahol ő is ott van, akkor kénytelen élni hagyni.
2019. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13

Szerintem a nagyanyja, vagy a nagynénje.

2019. nov. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!