Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezeknek a férfiaknak ez miért jó?

Ezeknek a férfiaknak ez miért jó?

Figyelt kérdés
Ismerek, nem is egy olyan nőt aki össze jött egy pasival és pár hónap után már terhes is lett. Vagy azonnal ki költözik hozzá és ott szüli meg a gyereket. Apuka, általában külföldön dolgozik. Ráadásul össze sem illenek jóformán. Meg több gyerek más apától van. Épp azért is mert pár hónap és már szül is neki. Ezekben a nőkben mi a jó a férfiaknak?
2019. nov. 14. 11:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon ki van hegyezve a dolog arra, hogy a nőnek már van gyereke. Igen van ilyen. Az ember nem úgy házasodik, hogy el fog válni.

Két gyerekkel 14 év után váltam. Egyszerűen nem ment, nem volt harmadik.

Három évig voltam egyedül. Aztán megismerkedtem a párommal. Ketten, közösen döntöttünk a gyerekvállalásról, a közös életükről. Viszonylag hamar, egy év után vettünk közös házat és estem teherbe, a második évfordulónkon 3 hónapos volt a kisfiúnk.

A megismerkedésünkkor nekem több volt a jövedelmem mint neki és ő költözött hozzám.

Ha valakinek annyit mondok, hogy két apától van három gyerekem, rögtön az a vélemény amit te is leírtál.

Nem szabad általánosítani. Vannak olyanok is akikről te írsz, de ne húzzuk már rá minden elvált gyerekes nőre. És igen is nekik/nekünk is jár a boldog párkapcsolat.

2019. nov. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Én nem is olyan nőkre gondoltam amilyen te vagy.

Hanem akik rövid időn belül szülnek össze vissza mindenkinek.

Dolgozni meg még nem is dolgoztak.

2019. nov. 15. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!