Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemmel vitatkoztunk h van...

Férjemmel vitatkoztunk h van külön feladatuk a nőknek és külön a férfiaknak. Mondtam h manapság ilyen már nincs. Vélemények?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs olyan ami azt mondja ez a nő feladata ez meg a férfié. Mert mindig mondja h a főzés takarítás stb. az én feladatom. Megmondtam neki ha megmutatja h hova van leírva ez akkor elhiszem. Erre mondja a házassági papíron. Megmondtam neki h átnéztem de sehol nem volt benne leírva a feleség dolga.
2015. máj. 31. 11:32
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
93%
Ez attól függ szerintem hogy ki hogy dolgozik. Én férfi létemre,ha úgy van kitakarítok,főzök a barátnőmre,de fordítva is így van. Házasságon belül nem nemenként,hanem idő és tudás alapján van meg szerintem az,hogy kinek mi a feladata. Nálunk legalább is.
2015. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
bírom az ilyen kérdéseket? Milyen házassági papírt olvastál el?
2015. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
65%
és a pasi dolga mi, felemelni a lábat, amíg porszívózol?
2015. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
10%
oké kérdező, akkor menj ki fát vágni baltával, meg betonozni, ha nincs külön férfi meg női munka.
2015. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy gondolom, hogy a favágás és a betonozás nem olyan gyakori mint az evés és a porok lerakódása.
2015. máj. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
30%

Vannak férfiasabb és nőiesebb munkák is.

Nem azt mondom hogy csak te csináld, de ha őt is bevonod mindennaposan az ilyenekbe akkor te is segíts mondjuk szeneszsákot cipelni, fát vágni vagy épp cementet cipelni ha úgy van.

2015. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Ő úgy gondolja h elmegy horgászni meg ha akad valami tennivaló a házzal az az ő dolga.
2015. máj. 31. 11:42
 8/53 anonim ***** válasza:
74%

4-es,

"oké kérdező, akkor menj ki fát vágni baltával, meg betonozni,"


Bár nem a kérdező vagyok, de köszi, már megvolt.


Kérdező!


Ez mindig csak az adott pártól függ!

Én nem mentem volna hozzá olyanhoz, aki ezen vitázik, te megtetted.

Nekem nem is kell veszekednem a férjemmel, hogy ki mit csinál és ki mit csinálhat. Mindketten azt végezzük el, amit jobban tudunk és szeretünk, a nagyon utált házimunkát pedig felváltva végezzük, így nincs belőle vita.

2015. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
3%

Tenyleg nincs. Es most legyszi csereld le a kocsiban az olajat, javitsd .eg a csopogo csapot, furd fel a polcokat a szobaban, es fesd le az ablakkereteket. De nehogy megcsurogjon am a festek, tudod, higitasi arany! Ja, az ajto szigetelest is oldd meg valahogy, es elment az internet is, mert szetjott a koax kabel.

Nem azt mondom, hogy a porszivot nem foghatja meg apa, de hagyjuk .ar ezt a "fejben dol el" egyenlosdit, mert ugy hazugsag, ahogy van.

2015. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
86%

Talán mindenki építkezik, hogy cipelitek a cementes zsákokat?:D

Vagy állandóan szénnel fűtőtök? :D:D

Esetleg mindenki favágó?

2015. máj. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!