Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez mi volt az anyja...

Most ez mi volt az anyja részéről? Ez rá nézve nem ciki? Az én anyám nem csinál ilyet!

Figyelt kérdés

regnap éjjel a barátomnál aludtam. és ma délután jöttem el tőle.

Még 10órakor összebújva feküdtünk a szobájában és aludtunk, amikor az anyja berontott, mindketten felriadtunk. Elmondása szerint kopogott 1x.

És nekünk állt, hogy :"Ideje lenne felkelnetek fiatalok, nemde? Lassan Fél11! Gyerünk már, meddig fetrengtek még?"

Először is nemvolt fél11, alig mult el 10óra 2perccel.

És amugy meg bugyiban meg a barátom polojában aludtam és a barátom mellkasán feküdtem, és még nekem volt ciki érzés, hogy az anyja látta a bugyis fenekemet, holott ő rontott be.

Jó... mondtuk hogy még lustizunk picit, és megyünk reggelizni, visszafeküdtünk, aztán 1óra mulva megint bejött az anyja, hogy "Megint visszaaludtatok? Átalusszátok a fél napot...kelni kéne! Ne szunyokáljatok vissza. Éjjel mit csináltatok, ha most alszotok?"

Na ekkor már nagyon mérges voltam énis meg barátom is.

Mert megint összebujva voltunk, és szintén szinte félpucéran.

Aztán barátom közölte vele, hogy 1.jólenne, ha nem nyitogatna, hanem kopogna amig nem mondjuk hogy szabad. 2.semmi köze hozzá hogy 7végén meddig alszunk 3.egyáltalán miköze ehhez, hogy mit csinálunk éjjel.

Aztán hebegett habogott, és csak annyi volt a kifogása, hogy ő csak azt akarta hogy reggelizzünk... Persze! Kamu!!!! Azért nemkell bejönni! Még akkoris mi éreztük hülyén magunkat, mert ugy voltunk fekve, ahogy... ráadásul felriadtunk. És azthittük alap tapintatosság, h nem nyitnak ránk.


2010. júl. 18. 15:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Miaz hogy nyáron nehogy már pizsamába aludjon ?! elég korlátolt vagy ha csak a pizsamát ismered...


Nem vagyok korlátolt.

Nem úgy értettem. Neki az a kényelmes, hogy egy pólóban, meg bugyiban alszik.

Amúgy én ha megyek barátomékhoz , viszek egy rövidnadrágos alvóruhát,de neki ez a kényelmes. Nem meztelen aludt.Hanem pólóban, meg egy bugyiban.

2010. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
90%
akkor meg mit parázik hogy meglátta az anyuka? strandon is lát ennyit belőle,ha meg mégis kellemetlen hogy igy látja másban kell aludni
2010. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
44%

16 42...

begyöpösödött az öreganyád segge...

nem azt vallom h nuku szex házzaságig..

egyébként 19 vagyok.

ja, ez a lány pedig kissé túllihegi,bár az anyósátó sem volt szép hogy benyitott...

egyébként ha már a miben aludjon kérdésnél tartunk...az anyuka nőből van és ha a saját példámat nézem nem kéne szégyenkezni elötte vagy ilyesmi...multkor pl anyósóm ott volt velem mikor felpróbáltam egy nacit,benézett a próbafülkébe ..bugyiba voltam.meglátott..és???? meg volt h mellartóban is látott...ésss???mivan akkor ha meglátja a menyét bugyiban?semmi..

amúgy meg lehet hogy nem szép az anyukál hogy benyitott(hizzánk soha enm nyitott be se anyós,se após,se sógorok) de ugyanakkor meg nemtudom mit hisztizik a kérdező..mert nem az ő háza...és bármilyen indokból is,de az anyukának joga van bemenni bármelyik szobába,szerintem...

bár tény,kopogni kellett volna...

csak azt nem értem még hogy minek ezen problémázni???vannak olyam emberek akik problémájához képest ez pitiáner ügy szóval örüljöna kérdező ha ez a legnagyobb gondja az életben....

2010. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

ha elkészitem a reggelit,akkor nekem se mondja senki,hogy "de korán van hozzá 10kor",mert a nyakába boritom véletlen...

ő is nő,nemtudom miért baj ha látta a hátsód bugyiban...pároméknál felső emelet csak páromé,nyitott ajtónál alszunk,hogy ne rekejen benn a meleg,full csupaszon télen-nyáron...sose éreztem még cikinek ha igy lát (télen volt hogy jött virágotlocsolni,benézett,és képes volt bejönni betakarni minket,le volt esve a takaró:D)

pasid elég bunkó az anyjával,sose kellene hosszabbtávra ilyen pasi,ha az anyjával igy képes viselkedni,veled hogy fog?

23/N

2010. júl. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Együtt érzek :). Nekem az anyám volt ilyen akkoriban 21-22 évesek voltunk és még volt olyan, hogy a zsarukat is ki akarta hívni ránk, mert kulcsra zártam a szobám ajtaját.

Hozzátéve anyám mindig féltékeny volt rám, mert úgy valahogy nekem mindig összejöttek a dolgok.

Szóval...egyszer választás elé állított, hogy ő vagy a barátom én meg fogtam a cuccom és elvonultam albiba, amivel csak anyám járt sz@rul mert én tartottam el. Rá pár hónapra mondta a barátom, hogy költözzünk össze, azóta már a férjem és van 2 szép gyermekünk.

Na de a lényeg, szerintem tök bunkó volt a mama. Nekem lányaim vannak, remélem nem követem ezt a példát... :)


29/N

2010. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!