Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez mi volt az anyja...

Most ez mi volt az anyja részéről? Ez rá nézve nem ciki? Az én anyám nem csinál ilyet!

Figyelt kérdés

regnap éjjel a barátomnál aludtam. és ma délután jöttem el tőle.

Még 10órakor összebújva feküdtünk a szobájában és aludtunk, amikor az anyja berontott, mindketten felriadtunk. Elmondása szerint kopogott 1x.

És nekünk állt, hogy :"Ideje lenne felkelnetek fiatalok, nemde? Lassan Fél11! Gyerünk már, meddig fetrengtek még?"

Először is nemvolt fél11, alig mult el 10óra 2perccel.

És amugy meg bugyiban meg a barátom polojában aludtam és a barátom mellkasán feküdtem, és még nekem volt ciki érzés, hogy az anyja látta a bugyis fenekemet, holott ő rontott be.

Jó... mondtuk hogy még lustizunk picit, és megyünk reggelizni, visszafeküdtünk, aztán 1óra mulva megint bejött az anyja, hogy "Megint visszaaludtatok? Átalusszátok a fél napot...kelni kéne! Ne szunyokáljatok vissza. Éjjel mit csináltatok, ha most alszotok?"

Na ekkor már nagyon mérges voltam énis meg barátom is.

Mert megint összebujva voltunk, és szintén szinte félpucéran.

Aztán barátom közölte vele, hogy 1.jólenne, ha nem nyitogatna, hanem kopogna amig nem mondjuk hogy szabad. 2.semmi köze hozzá hogy 7végén meddig alszunk 3.egyáltalán miköze ehhez, hogy mit csinálunk éjjel.

Aztán hebegett habogott, és csak annyi volt a kifogása, hogy ő csak azt akarta hogy reggelizzünk... Persze! Kamu!!!! Azért nemkell bejönni! Még akkoris mi éreztük hülyén magunkat, mert ugy voltunk fekve, ahogy... ráadásul felriadtunk. És azthittük alap tapintatosság, h nem nyitnak ránk.


2010. júl. 18. 15:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%

Amikor itt aludt a barátom, akkor mi éjjel nem igazán aludtunk, de anyukám mindig kopogott mielőtt bejött és várt amíg azt nem mondtuk, hogy szabad.. egyszer amikor csikizett a párom és hangosan nevettem, akkor kérdezte, hogy mi a jó fenét csinálsz?

Na de.. visszakanyarodni a mondat elejére.. 8 körül újra felkeltünk 10 körül hömpölyögtünk le, mert akkor már tényleg éhesek voltunk, csináltam reggelit, megreggeliztünk, aztán vissza a szobámba.. hmm.. de szép hétvége volt *.* De a szüleim megértették, hogy nem túl ajánlatos becsörtetni mint egy vaddisznó, hiszen ők is voltak fiatalok és ők is biztos szerettek csak úgy egymással lenni. Egyszer kopogott be óvatosan anyu, amikor filmet néztem és helyezkedtünk az ágyam meg nyikorgott, hogy: Hmm.. mit csináltok? De akkor is megvárta a "Szabad" jelzést és utána látta, hogy csak filmet nézünk :D

2010. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%

Két nagylány anyuka vagyok, mindkettőnek külön szobája van, de soha egyik sincs kulcsra zárva. Az alap az, hogy ha csukva van az ajtó, nem megyünk be a szobába, csak ha muszály. Esetleg bekopogunk, ha ébren vannak, és kiszólnak, hogy gyere, akkor megyünk csak be. Ha nem hívnak, de ébren vannak, akkor az ajtó előtt mondjuk el, miért "zavarunk", benyitás nélkül. Ha meg semmi válasz, akkor békénhagyjuk a fiatalokat.

Nem kell ahhoz kulcsra zárt ajtó, hogy az alapvető udvariasságot be lehessen tartani. Ugyanígy működik a dolog a két fiúnál is. Hála az égnek nem volt még ebből kellemetlenség sehol.

Nekem eszembe sem jutna, hogy csak úgy benyissak. A csukott ajtó elég. Azért mert fiatalok, a magánélethez való jogukat tiszteletben illik tartani. Az, hogy a lány miben alszik, rá tartozik. Ha a lány és fiú is pucéran, akkor pucéran. Nem közös szobában, esetleg a nappaliban aludtatok, hanem a barátod szobájában. Kinek mi köze van ahhoz, hogy miben kényelmes az alvás? Én nem tekintek vendégként egyik fiúra sem, ahogy a két lányomat se a fiúk szülei. Zárni csak a fürdőszoba ajtaját szoktuk, azt sem mindig, mert a legtöbbször az sincs csukva, ha nem foglalt.

Az a véleményem, hogy nem neked kell kellemetlenül érezni magad, hanem a barátod anyukájának. Remélem, okul a történtekből, és nem csinál többet ilyesmit. Még ha ő is van otthon, akkor is létezik tapintat, figyelmesség, udvariasság.

2010. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
68%
16:25 nem kell felkapnod a vizet, mikor nincs igazad!!! Pontosan az vagy, amilyen jelzővel illettek. Nem tudom, hány éves vagy, de nem gyereket a szereplők a történetben!!! Felnőtt fiatalok, akiknek megvan a joguk a magánélethez!!! Mégis, mit csinálhattak vajon az éjszaka? Nem kell sokat töprengeni. Sehol nincs emlitve, hogy előtte nyaralni voltak, erre nem tudom ki hivatkozott, de még akkor sem illik benyitni más szobájába. Még ha a saját gyerekemé, akkor sem. Kicsit be vagy gyöpösödve, valószínű ott tartasz, hogy az ártatlanságot az esküvőig meg kell őrizni!!! Szánalmas vagy!!!
2010. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
88%

Szia:) Kéthetente én is ott szoktam aludni a barátoméknál(2 és fél éve vagyunk együtt). Már az elején családtagnak tekintett az anyukája, akit mellesleg nagyon szeretek. Barátomnak harmonika ajtaja van, és az ugye elég hangos, ha kopognak rajta. De mindig hangosan szól, ha akar valamit, és csak akkor nyit be,ha azt mondjuk szabad. Én is cikin érezném magamat.


Nem kellett volna benyitnia, várta volna meg,míg kijöttök.

A másik.Ha aludtatok, persze , hogy felriadtok. Meg nehogy nyáron pizsamába aludj.

2010. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
69%

"Sehol nincs emlitve, hogy előtte nyaralni voltak, erre nem tudom ki hivatkozott," Én hivatkoztam rá. A kérdező írta az egyik kommentjében. Én elolvastam;) Ebben:

"A kérdező kommentje:

a barátom 20. Én lassan 18.

az anyja vetette fel sz 5letet, hogy szombat este ott aludhatnék nyaralás után.


A komment megírásának időpontja: ma 15:55"

2010. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a szülei voltak nyaralni meg a srác, nem a lány. Bár azt nem írta.
2010. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írtó gáz és tapló ez az anyuka. Alap, hogy kopogok ha bemegyek egy szobába, főleg ha vendég is van nálunk. Hozzán mindig bekopognak. Amúgy meg mit pampog hogy mikor keltek hétvégén, nem kisgyerek már a fia hogy így kioassza.
2010. júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
95%
Mivel gondolom a srác anyja csinálta nekik a reggelit, esetleg azért szólt, hogy menjenek le. Ahány ház, annyi szokás. Az anyuka kopogott, csak b@sztak rá. Esetleg szerette volna jobban megismerni a fia barátnőjét. Sikerült nekiXD
2010. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
20%
miaz hogy nyáron nehogy már pizsamába aludjon ?! elég korlátolt vagy ha csak a pizsamát ismered... vannak kényelmes rövidnacik,vagy bármi..ha a kisasszony ezt nem tudja kivitelezni,ne aludjon idegen helyen. a saját házuk azt csinálnak amit akarnak. az más dolog hogy mit illik és mit nem. ha nem tudod őket elfogadni és alkalmazkodni hozzájuk nem kell ottaludni. nem szép dolog amit csinál, de akkor is te alkalmazkodj.
2010. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
68%

4 és fél éve együtt vagyok párommal, 20 éves vagyok most, szóval fiatal.

Sűrűn vagyok náluk, de nyári melegben (is) abban alszom, amiben én akarok, ilyenkor ált. meztelenül szoktam, mert nem kell attól tartanom, hogy bunkón valaki benyit. Külön szobája van, és nincs belőle gond, mert KOPOGNAK a szülei és megvárják, amíg azt mondja párom, hogy SZABAD. Ha meztelen vagyok akkor spuri a gardróbba, vagy gyors öltözködés. (persze, ha megjelenünk, akkor nem szoktam úgy, mintha otthon lennék, de a "saját" szobájában az ember legyen úgy, ahogy szeretne, meg a párja is)

Néha ránk telefonálnak (vezetékes, házon belüli izé), ha van valami, vagy kelni kéne, mert nagyon késő van.

Lehet, hogy a szülőké a ház, de az nem jogosítja fel őket arra, hogy csak úgy benyissanak a gyerekekre. (van akinek nincs zár az ajtaján)

Ennyi a véleményem.

2010. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!