Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez válóok lehet?...

Szerintetek ez válóok lehet? Miért nem számíthatok senkire a bajban?

Figyelt kérdés
35 éves nő vagyok és 2 hónapja munkanélküli. Sajnos egy hónap múlva már a munkaügyitől sem kapok ellátást és félek, hogy utána sem fogok állást találni. A férjem és a családja úgy érzem elég nehezen viseli ezt az időszakot, nagyon türelmetlenek és szinte félelmet látok a szemükben már a legeleje óta. Úgy érzem neheztelnek rám és ez az idő múlásával csak egyre erősödni fog. Félek, hogy nem fogja ezt kibírni a házasságunk, ha nem lesz munkám pár héten belül és már azon gondolkodom, hogy visszaköltözöm a szüleimhez, mert nem bírom elviselni, ahogy rám néz a férjem, mintha egy teher lennék számára. Ti mit tennétek a helyemben?
2019. nov. 19. 11:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez nem váló ok. A családnak meg mi köze a ti életetekhez. Ha lebetegszel kidob a párod mert nem keresel? Itt komoly gondok vannak.
2019. nov. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
51%

Jobb lesz ha elválsz.


Mi már régóta voltunk együtt, ugyanebbe a helyzetbe kerültem.

Voltar melegvíz megvonás, kaja megvonás stb stb.


Az el lett felejtve, hogy évtizedeken keresztül én segítettem a családját is.

2019. nov. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Sajnos a férjem nem tartana el amíg elvégzek valamilyen tanfolyamot, ez szóba se jöhet. Erről már beszéltem vele, hogy ha a szakmámban nem tudok elhelyezkedni, akkor el kellene végezni valami mást. De anyósom erről lebeszélte.
2019. nov. 19. 13:35
 14/27 anonim ***** válasza:
87%

Anyósodat szépen el lehet küldeni a bubánatos isten f...ra, semmi köze ahhoz, hogy ti hogy élitek az életeteket.

Ha te 35 éves vagy, gondolom a férjed 40 körüli és még mindig az anyja mondja meg, hogy mit gondoljon... Ha ez a munkakeresési probléma nem is lenne, egy ilyen ember akkor se való kapcsolatba... Soha nem lesz önálló gondolata, ha eddig nem volt képes arra a szintre fejlődni.

31/F

2019. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
96%

Ülj le és beszéld meg a ferjeddel az érzéseid.

Sajnos ez természetes dolog, egy hosszabb kapcsolatban elkerülhetetlen. Lehet pár év múlva a férjed lesz ilyen helyzetben és ő fogja ugyanezt érezni.

Beszéljétek meg.

Nem hiszem, hogy furán nézne rád ezért, főleg, ha tudja, hogy keresed a munkát, nem otthon lakkozod a körmöd gondtalanul.

2019. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom mit pattognak a rokonaid, én egy éve keresek állást, mégsem szól bele senki hogy még ezzel is csesztessenek.

És nem akarlak elkeseríteni, de ha túlképzett vagy, nem fognak felvenni csicskamelóra sem.

Én már minden szart elvállaltam, sehova nem kellettem eddig. Ma is két visszajelzés jött hogy nem.

Mindenesetre próbálkozz bármit elvállalni.

Munkaerőt mindig keresnek, de ez korántsem azt jelenti hogy fel is vesznek.

2019. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
50%
Ne haragudj, de a mai világban csak az nem tud dolgozni, aki nem akar. Mégis milyen szakmád van, amivel már 2 hónapja nem találsz újat? És anyósodéknak mi köze ehhez? Csak nem együtt laktok? Mellesleg hogyhogy nem látszott eddig, hogy a férjed az esküvőn csak a "jóban" részt hallotta neg, amikor eskették?
2019. nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
25%
Postára mindig keresnek embereket ,menj oda .
2019. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
45%

“már azon gondolkodom, hogy visszaköltözöm a szüleimhez“

Számomra hihetetlen, hogy egy 35 éves nő így gondolkozzon, ilyet leírjon. Ilyenkor szoktak sok dologba belevágni a nők, másik szakma, “babaproject” elvállalni képesítés nélküli vacak munkát, bármit, de senki ezért még vissza nem költözött, sőt, fel sem merült benne az ötlet. Ebben a korban legtöbbünknek már meg sincs a kis gyerekszobája a szülői házban, de ha mégis, akkor sem rohanunk haza ennyiért. Hisztis huszonévesek viselkednének így a pár hónapos kapcsolatukkal, de nem lassan középkorú, férjezett nők.

2019. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
53%
Régen is így befolyásolta az anyós? Ha igen, válj el, mert csak rosszabb lesz.
2019. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!