Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El vagyok keseredve. Mi ez az...

El vagyok keseredve. Mi ez az egész helyzet? Miért ilyenek velem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok, és nagyon elvagyok keseredve, ugy érzem senki vagyok, és nem szeret senki sem.

Tegnap jöttem haza egy 3napos nyaralásból...örültem kicsit hogy itthon lehetek, de én senkinek sem hiányoztam, anyám is veszekedett velem tegnap.

Ma meg apámmal vesztem össze alig 20perce.

Mert sirt az unokahugom, vagyis hisztizett, mert igaz 8hónapos, de mindenért ordit meg visit amit nem kap meg.

Én meg kérdezem teljesen normálisan hogy "miez a hiszti?"

erre apám rámordit:"kiváncsi vagyok majd te hogy fogod nevelni a kölyködet."

mondom"Ne velem takarózz...17vagyok"

erre elkezdet orditani, meg csapkodni, hogy én ne parancsolgassak neki...meg hogy taknyos vagyok.

Mondom "Nyugi...ne kiabálj, énis normálisan beszélek"

erre ő "Dugulj el... ha valam nem tetszik takarodj el itthonrol, költözz el. nem te su*rpd a spanyol viaszt."

mondom neki higgadtan "OKé leteszem az érettségit jövöre megyek melozni és elcuccolok." (igy is akarom)

erre mondja "És akkor mivan? jó ötlet, senkinek sem fogsz hiányozni"

Feljöttem az emeletre, aztán még hallottam hogy anyám előtt ócsáról orditva.

Nagyon rosszul esnek ezek.

Egyre nehezebben türnek meg itthon.

Olyan érzésem van, hogy nem is szeretnek...

Egyre jobban vágyom arra hogy légiutras-kisérő legyek, csak hogy a munkának éljek, ugysem hiányoznék snekinek.

És ez most nem depi, meg nem emo.

Ezt érzem, és totál el vagyok keserdve. Nicsen szinte snekim:(

Anyámmal is normálisan beszélek és ordit velem, meg lehord.

Soha egyik sem ölelne meg, multkor anyám is elhuzodott.


2010. júl. 19. 16:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%

sajnálom a helyzetedet.. :S nem lehet könnyű így élni... próbálj te is nem figyelni rájuk...találkozz sokat a barátaiddal, hallgass sok zenét, menj diákmelózni...próbálj keveset otthon lenni, kerüld őket, hátha egyszer észhez térnek, és hiányozni kezdesz nekik!!

18/l

2010. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%

Hát ez nem hangzik túl jól.. tényleg elég furcsák a szüleid.

Barátaid nincsenek, akikkel tölthetnéd az időd nagy részét? Én is szinte alig vagyok itthon, barátommal vagyok, barátaimmal csocsózunk, iszogatunk.. :)

2010. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

nekem még barátaim sincsenek.max 2 de ők meloznak.

csaz az ex barátommal találkozom olykor.

olyan szomorú vagyok, most is pityergek:(

2010. júl. 19. 16:37
 4/27 A kérdező kommentje:

engem sneki sem kedvel:(

pedig csendben vagyok, még akkor is keveset beszélek, ha kérdeznek, de csak az utóbbi időben, Mert nem ilyen a modorom. de amilyen igaziból azt mindenki megszólja.

2010. júl. 19. 16:38
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
velem is ilyenek voltak és pont ezt mondták nekem is h mikor fogok már elköltözni. aztán leérettségiztem,meló mellett lediplomáztam,férjhez mentem és most boldogan és elégedetten élek a férjemmel közös házunkban 200kmre a családomtól. most szinte naponta felhívnak h mikor megyek haza meg h küldjek egy kis pénzt stb stb stb. megmondtam h nem küldök pénzt,ne hívogassanak naponta és végre legyenek boldogok h nem lakok otthon,soha nem álltak mellettem nem voltak jó szülők és most legyek én a megmentő aki mindig szar volt a szemükben. hát nem! nekem sikerült amit elterveztem. neked is menni fog!!:)) kitartás
2010. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnek. Ez nyaralás után gyakori. El kell telnie 2-3 napnak, míg akklimatizálódik az ember. Teljesen normális, bár kellemetlen érzés. Menj el fagyizni a barátnőddel, vagy végy habfürdőt, napozz..hosszabbítsd meg kicsit a nyaralást --é s kerüld el a családtagokat, amennyire lehet. Minden helyre fog állni. Nyugi! Jó pihenést.

Ne feledd, ők nem nyaraltak még. Talán fáradtak.

2010. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

De már ők is nyaraltak kettesben 5napot.

De nem változnak, ilyenek.

2010. júl. 19. 16:41
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy jó leckének fogd fel: hogyan ne így bánj a saját gyermekeddel majd! Biztos nem most alakult ki ez a helyzet nálatok, tehát nem lehet fogni a "gazdasági helyzet" romlására az ingerültséget. Talán a család volna az egyetlen színtér, ahol az ember elengedheti magát, mert tudja, hogy itt feltétel nélkül szeretik, itt biztonságban lehet.

Nem tudom, te nem irritálod-e valamivel a szüleidet, hogy ilyen ingerültek lesznek? Esetleg a szemrehányó, fenyegetőző hangszíneddel - még ha igazakat is mondasz. Sok ember csak egy nagy tragédia után értékeli át az életét. "Attól kezdve másképp látom a világot" - mondják,s tanulom meg becsülni azt, ami van. Nem kívánom, hogy ezen az áron javuljon a helyzet nálatok, de nem ártana mindőtökre egy kis pszichológiai megtámogatás.

2010. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
54%
ha anuykád elhúzodott tőled apukád szerint meg nem hiányoznál,akkor szerintem itt már nincs mit tenni.Őszinte leszek,te már nem illesz a képbe,anyu apu,kistesó,te pedig egy pótkerék vagy,értettségizz le,költözz el,meglátod ha pénz kell nekik majd tíz körömmel kaparnak utánad...
2010. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

jaa, neeem. nem a kitsesóm, hanem az unokahugom. az ő unokájuk, mondjuk az igaz hogy annak ellenére hogy csak unoka eléggé a lányukként kezelik.

szóval a kislány a bátyám lánya.

2010. júl. 19. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!