Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El vagyok keseredve. Mi ez az...

El vagyok keseredve. Mi ez az egész helyzet? Miért ilyenek velem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok, és nagyon elvagyok keseredve, ugy érzem senki vagyok, és nem szeret senki sem.

Tegnap jöttem haza egy 3napos nyaralásból...örültem kicsit hogy itthon lehetek, de én senkinek sem hiányoztam, anyám is veszekedett velem tegnap.

Ma meg apámmal vesztem össze alig 20perce.

Mert sirt az unokahugom, vagyis hisztizett, mert igaz 8hónapos, de mindenért ordit meg visit amit nem kap meg.

Én meg kérdezem teljesen normálisan hogy "miez a hiszti?"

erre apám rámordit:"kiváncsi vagyok majd te hogy fogod nevelni a kölyködet."

mondom"Ne velem takarózz...17vagyok"

erre elkezdet orditani, meg csapkodni, hogy én ne parancsolgassak neki...meg hogy taknyos vagyok.

Mondom "Nyugi...ne kiabálj, énis normálisan beszélek"

erre ő "Dugulj el... ha valam nem tetszik takarodj el itthonrol, költözz el. nem te su*rpd a spanyol viaszt."

mondom neki higgadtan "OKé leteszem az érettségit jövöre megyek melozni és elcuccolok." (igy is akarom)

erre mondja "És akkor mivan? jó ötlet, senkinek sem fogsz hiányozni"

Feljöttem az emeletre, aztán még hallottam hogy anyám előtt ócsáról orditva.

Nagyon rosszul esnek ezek.

Egyre nehezebben türnek meg itthon.

Olyan érzésem van, hogy nem is szeretnek...

Egyre jobban vágyom arra hogy légiutras-kisérő legyek, csak hogy a munkának éljek, ugysem hiányoznék snekinek.

És ez most nem depi, meg nem emo.

Ezt érzem, és totál el vagyok keserdve. Nicsen szinte snekim:(

Anyámmal is normálisan beszélek és ordit velem, meg lehord.

Soha egyik sem ölelne meg, multkor anyám is elhuzodott.


2010. júl. 19. 16:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

én is gyakran veszekszem a szüleimmel apróságokon, és azokban a pillanatokban bárhol máshol szívesebben lennék!

de amúgy meg tudom hogy szeretnek, mert éreztetik velem!

Nálunk az a baj, hogy anyámnak nincs már türelme semmihez,de megértem mert szürnyű gyerekkora volt egy alkoholista apa mellett4 Ezért elnézem neki a hibáit, és próbálok türelnes maradni.

De szerintem az sem egészséges, amit az előttem szólók mondtak, hogy teljesen elfordulni a családtól! de persze vannak olyan estek is ahol már nincs mit menteni, annyira rossz a viszony!

Mindenestre ne legyél annyira elkeseredve!

Én csak azt nem értem, miért nincsenek barátaid?!Mivan az osztálytársaiddal?lehet, hogy te sem vagy elég nyitott az emberek felé! talán próbálj te is változtatni a viselkedéseden,hogy szimpatikusabb legyél! aki mindig csak csendben van,azzal nem sok mindent lehet kezdeni.

Mert ha elforulsz az emberektől akkor te sem veszed észre, ha mások próbálnának feléd nyitni!

2010. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
52%
Neked hiányoztak a szüleid? Az unokahúgod nyolc hónapos, s mint a nyolc hónaposok nagy része sok mindent nem ért (például, hogy miért nem kaphatja meg a gyufásdobozt stb.) ezért gyakran sír. Ettől még nem hisztis. Azt meg ne várd, hogy az unokájukat kevésbé szeretik mint a gyereküket. A nagyszülők többsége jobban kötődik az unokához, mint a gyerekéhet. Ez a "felelősségmentes" szeretet miatt van. Lehet, hogy te egy kicsit féltékeny vagy, csak magad sem tudod. Örülj, hogy három napra elmehettél kikapcsolódni. Van akinek ez nem adatik meg. Becsüld meg a szüleid, mert eljön az idő amikor már nem lesznek. S ha te az elköltözéssel dobálózol, ne csodálkozz, hogy ők is ezt teszik. Egyelőre eltartanak, iskoláznak, enni inni adnak.A jó kapcsolatért neked is tenni kell valamit. Az kevés, hogy megkérdezed miért hisztizik az unokahúgod.
2010. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Az unokahugod,akkor bocsi,de akkor még inkább az a véleményem ami az előbb,szerintem ha elcuccolnál még ma az se tűnne fel nekik,igazábol ott vagy vagy nem,nincs külöbség sajnos.
2010. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy idegennek ennyiből nehéz megítélni, mert függ attól, régen milyen volt a viszonyotok, esetleg a kamaszkor óta, netán az unokájuk megszületése óta... És arra is kíváncsi lennék, milyenek a bátyáddal?

Valóban nem túl rózsás amit írsz, de az éremnek két oldala van. Gondold végig, mi romlott el, esetleg mindig ez volt a belyzet? Ha igen, sajnos nem tudsz sok mindent tenni, akkor tényleg mielőbb próbálj a saját lábadra állni. Ha viszont voltak valaha is őszinte beszélgetések, itt az ideje ez következőnek... Hátha megoldódik a problémátok. Sok sikert!

2010. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
76%

Hát,ha senki sem szeret,akkor lehet benned van a hiba.

Ha nincsenek barátaid,fogd az unokahúgodat,vidd el sétálni/játszótérre,teli vannak hasonló korú lányokkal,mnt te-akik a tesójukra vigyáznak.Biztos találsz barátokat köztük,anyádék meg elolvadnak,hogy micsoda rendes nagynéni vagy.

2010. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ugyan ne pityeregj! Van aki téged is szeret, mert mindenkit szeret valaki!

Viszont, hogy neked milyen tuskó őseid vannak... hihetetlen

Vidd véghez a terved, hidd el utána sokkal kiegyensúlyozottabb leszel, és pozitívabban látod majd a dolgokat. :)

2010. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
1711 eltartják,iskolázzák,ez a kötelességük,adnak kaját az is kötelességük,nm a gyerek kérte h szüljék meg.És mit ér vele ha közbe nem szeretik,ugyan van kaja meleg viz csak a szeretet hiányzik,meg kussoljon szegény,mert unokahuginak gügyögnek,sajnos egye több a nemkívánt utált gyerek.És nem féltény szerintem mert ha egy anyuka elhúzodik a gyerekétől akkor ott baj van,apuka szerint meg nem hiányozna...hát tudok olyat 11 éves kislányt aki azt mondta multkor h még a fogorvásnál is jobb mintotthon,mert az orvos beszélgetett vele.
2010. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
ma 17:22!Ez nem ennyire fekete fehér. Ha nem szeretnék akkor nem is gondoskodnának róla és már nem 11 éves.Éppen abban a korban van amikor a fiatalok egy része azt gondolja neki minden jár a szüleitől.Ahhoz hogy a környezetünkben élők törődjenek velünk ahhoz nekünk is törődnünk kell velük.Gondolom a kérdező nem teljesen szeretet nélkül nőtt fel.Ha mégis akkor más a helyzet.
2010. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

ne aggódj! az élet megoldja magát! én is 17 vagyok,és ugyanebből a helyzetből(sőt,rosszabból) jöttem el egy éve.

ha van kedved,beszélgethetünk msnen(vagy inkább skypeon,ha van neked olyan).

Írj privit ha gondolod.

LastWild 17L

2010. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Szerinted aki 11 évesen ennyire érzi h nem kell otthon h még az orvásnál is jobb,az szerinted 17 évesen h fogja érezni magát.Talán meg kéne tanulni szeretni a gyerekünket normálisan szeretni,mert az hohgy eléd rakják a kaját,meg megveszik a harmincadik barbi babát rohadtul nem egyenlő a szülői szeretettel.
2010. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!