Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El vagyok keseredve. Mi ez az...

El vagyok keseredve. Mi ez az egész helyzet? Miért ilyenek velem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok, és nagyon elvagyok keseredve, ugy érzem senki vagyok, és nem szeret senki sem.

Tegnap jöttem haza egy 3napos nyaralásból...örültem kicsit hogy itthon lehetek, de én senkinek sem hiányoztam, anyám is veszekedett velem tegnap.

Ma meg apámmal vesztem össze alig 20perce.

Mert sirt az unokahugom, vagyis hisztizett, mert igaz 8hónapos, de mindenért ordit meg visit amit nem kap meg.

Én meg kérdezem teljesen normálisan hogy "miez a hiszti?"

erre apám rámordit:"kiváncsi vagyok majd te hogy fogod nevelni a kölyködet."

mondom"Ne velem takarózz...17vagyok"

erre elkezdet orditani, meg csapkodni, hogy én ne parancsolgassak neki...meg hogy taknyos vagyok.

Mondom "Nyugi...ne kiabálj, énis normálisan beszélek"

erre ő "Dugulj el... ha valam nem tetszik takarodj el itthonrol, költözz el. nem te su*rpd a spanyol viaszt."

mondom neki higgadtan "OKé leteszem az érettségit jövöre megyek melozni és elcuccolok." (igy is akarom)

erre mondja "És akkor mivan? jó ötlet, senkinek sem fogsz hiányozni"

Feljöttem az emeletre, aztán még hallottam hogy anyám előtt ócsáról orditva.

Nagyon rosszul esnek ezek.

Egyre nehezebben türnek meg itthon.

Olyan érzésem van, hogy nem is szeretnek...

Egyre jobban vágyom arra hogy légiutras-kisérő legyek, csak hogy a munkának éljek, ugysem hiányoznék snekinek.

És ez most nem depi, meg nem emo.

Ezt érzem, és totál el vagyok keserdve. Nicsen szinte snekim:(

Anyámmal is normálisan beszélek és ordit velem, meg lehord.

Soha egyik sem ölelne meg, multkor anyám is elhuzodott.


2010. júl. 19. 16:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
ma 17:40! Tudom milyen amikor nem szeretnek egy gyereket a szülei.Igen, annak a fogorvosnál is jobb. Tudom milyen a testi lelki elhanyagolás, volt részem benne. Ám itt nem erről volt szó és én erre a kérdésre válaszoltam. Ha a 11 éves gyermek kérdését olvastam volna akkor annak megfelelően válaszolnék. Nem minden "nem szeret senki" kérdést ugyan az ír. S a kérdező 17 éves ebben a korban bizony a fiatalok egy része érzékenyebben reagál,ha nem ugyanazt a figyelmet kapja, mint egy 8 hónapos. Ismerni kellene a másik oldalt is.Néha rá kell mutatni hogy másik oldal is van.
2010. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Előző sok mindenben igazat adok neked,de a felvázolt párbeszéd alapján szerintem,nem szeretik,akkor nem mondaná apukája h nem hiányozna,és az anyuka nem húzodna el tőle,itt valami akkor se stimmel.Ahol a szülő odáig jut h elhúzodik saját gyerekétől ott lehet szépteni,szinezni,nem fekete fehérezni ott akkor is valami baj van.
2010. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Azért írom, azt amit, mert nekem ez egy megszokott adok-kapoknak tűnik. Kialakult náluk ez a jellegű párharc. Gondolom minden veszekedés ezzel a koreográfiával zajlik. S lehet, hogy a szülő éppen haragudott amikor elhúzódott az ölelés elől, esetleg a tini az öleléssel szeretett volna megkapni valamit. Nem ismerem a családot, nem tudom, milyen náluk egyébként a kommunikáció. Ez az egy eset kevés ahhoz, hogy tisztán lehessen látni, hogy tényleges szeretet hiányról van-e szó. Talán a leányzó kicsit flegmábban jelezte, hogy hisztisnek tartja az unokahúgát. Erre az apja dühös lett, hiszen inkább segíthetett volna a beszólással nem sokra mennek. Aztán jött az adok-kapok,avagy ki tud nagyobbat "ütni".
2010. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

tengap hallottam hogy mondja muteroma a konyhában, hogy "Mi ujság van tündérem?" azthittem nekem mondja, erre hallom, hogy elkezd visongani a gyerek:S

Meg most futottam össze lent apámmal az unoka a kezében és ilyeneket mondd, hogy "Mivan szépségem, kis tündérkém...Istenem, de aranyos vagy" Ránéztem, ő meg elfordult a gyerekkel együtt.

2010. júl. 19. 18:59
 25/27 anonim ***** válasza:
sajnállak.
2010. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Te most olyan féltékeny vagy, mintha kistestvéred született volna.A szüleidnek viszont észre kellene venni.A figyelmüket visszanyerheted, ha szeretettel fordulsz az unokahúgod felé.Hiszen nem az ő hibája, hogy azt érzed miatta elvesztetted a szüleid szeretetét.Pedig szeretnek, csak nem értik miért haragszol a "húgodra".Mert valószínű eszükbe sem jut hogy 17 évesen riválist látsz benne. Pedig ez van. Játssz a húgoddal. Már csak azért is mert a picik önzetlenül tudják azt szeretni aki törődik velük.Sok szeretetet kaphatsz tőle.
2010. júl. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

nem tudom mi a konkrét probléma nálatok,a szüleid és te közted,de4 ne arra az ártatlan gyerekre legyél féltékeny!

Én 5 éves voltam,amikor tesóm született,akkor jóhogy féltékeny voltam, de ha most születne egy örülnék neki,legalább kicsit kiszorulnék a figyelem központjából.

én éppen hogy örülnék ennek!

az ember dühében sok mindent mond amit nem gondol komolyan,és te úgy látszik elég érzékeny vagy!

Azt nem mondhatom hogy szeretethiányod van,hogy nem kapsz elég szeretet,lehet hogy kapsz, de nem azzal törődsz, hanem a sérelmeiddel!Az tény hogy nagyon igényled a szeretetet.

Figyelj nekem anyám mondott már sokkal rosszabbat is annál hogy bár elmennék otthonról!Mégis szeretem,mert az anyám és amikor nem zabos, akkor ő is kimutatja, és mikor távol vagyok tőle, nem arra gondolok, hogy dejó, nem kiabál itt a fülembe, hanem arra, hogy de jó lenne már látni az én anyámat aki felnevelt.

Sértődékenységgel, féltékenységgel semmit nem lehet elérni!

szerintem egy 8 hónaposra nem lehet azt mondani, hogy hisztis, inkább te hisztizel ezen, hogy mindenki a picivel törődik!Bocs, ed én így látom!

2010. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!