Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volegenyem testvere ezt mondta?

A volegenyem testvere ezt mondta?

Figyelt kérdés
Megkerte a parom a kezem,naluk mar anyosek vartak,mindenki gratulalt.Mondta anyos hogy mutassam meg a gyurut.Megmutattam mindenki gartulalt,majd csak ugy viccbol oda vagtam a parom testverenek mert o keszult egybol elmenni hogy:te nem gratulalsz?-es erre azt mondta hogy:nem,es ne is vard,soha nem fogok.Azzal elment.Igazabol nem vagyok vele semmilyen viszonyban,kamionozik es ritkan latom.Nem nagyon beszelgettunk eddig,ezert lepett meg ez a valasz.Ezt miert kaptam?Ezek szerint nem fog elfogadni?
2019. dec. 21. 01:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon nem kellett volna a beszólás a részedről, bunkó volt szerintem. Már alapból nem kedvelt, most meg tettél rá egy lapáttal.
2019. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%

A võlegényed és a tesója milyen viszonyban vannak egymással?

En sem szóltam volna semmit sem,ha a tesó nem gratulált, én már többször megéltem,hogy a sógornõm nem gratulált,de tõlem elvárja,hogy én neki gratuláljak.Egy idõ után én sem gratuláltam, és vérig van sértõdve,nem értem az ilyen rossz indulatu embereket.

2019. dec. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 zol56 ***** válasza:
12%
Szerintem azért lehet érezni a menyasszonyon a viccelődést. Simán lehet hogy izgalmában elfelejtette. Egy ilyen kérdést viccesen lehetett volna simán kezelni. Főleg egy esküvőn. Itt a sógoron van a hangsúly. Még az is lehet tetszel neki.. ez megmagyarázná.
2019. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13%
nálunk mutattam a gyűrűt és mindenki csak annyit nyögött be, hogy itt volt az ideje,de én is csak azért mutattam, mert rákérdeztek mi az az ujjamon. Magamtól nem villogtam volna vele, mert nem érzem teljesítménynek...
2019. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
"itt volt az ideje" - Hát, ezt is lehet sokféle hangsúllyal mondani, nem biztos, hogy mind jólesne... :)
2019. dec. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A párod és a rokonai mondtak valamit az eset kapcsàn?
2019. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
45%
Mindkettőtök viselkedése gáz. A te beszólásod is, nekem elég jó a humorom de ebben semmi vicces nincs. Inkább szemrehányó. Ezekutan megértem a sógorod reakcióját is (bár azért ő se kutya, bunkó mint a sz*r), valószínűleg neki sem tetszett a viccesnek szánt szemrehányásod.....
2019. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!