Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Másnak is csinál hasonlókat a...

Másnak is csinál hasonlókat a fiú testvére?

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves öcsém és folyamatosan böfög és fingik még az asztalnál is. Ha átjönnek a haverjai azon versenyeznek hogy ki tud hangosabban/hosszabban böfögni/fingani. Próbáltam beszélni vele, de semmi sem hatja meg. Egyszer még egy pofont is lekevertem neki, de arra meg az arcomba böfögött. Másnak is van ilyen öccse vagy csak én vagyok ilyen "szerencsés"?

2019. aug. 1. 08:27
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%
Probalj nem tudomast venni rola, szerintem mar direkt rajatszik, mert tudja, hogy teged zavar. Ha nem hagyja abba ezek utan Sem, ne ülj le vele egyszerre az azstalhoz.
2019. aug. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
87%
Mond meg neki hogy amikor érzi hogy fngani kell akkor menjen inkább szrni. Úgy megoldódik a gond. És egyen kevesebb puffasztó kaját.
2019. aug. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni vele, de semmi sem segít. Egy ideig ignoráltam, de akkor is csinálja. Csak arra lennék kíváncsi hogy másnak is van-e ilyen testvére?
2019. aug. 1. 08:41
 4/38 anonim ***** válasza:
58%

Böfögni akàrmilyen disznó dolog, otthon vicces. Én is szoktam a húgommal. Szerintem teljesen természetes, és örülnék, hogy ilyen jóban van a baràtaival.

Viszont semmit nem érsz el azzal, ha megütöd. Nem vagy az anyja, nem fogja emiatt hirtelen abbahagyni, komolyan se vesz valószìnűleg. Hàny éves vagy?

2019. aug. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
91%
Biztos lázad a kis ***! Sajnos ebben a korban, nagyon menőnek érzik magukat. Nincs elkényesztetve? Mert lehet azért csinálja, mert ő a nagy fiú...
2019. aug. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
a szüleitek mit reagálnak?
2019. aug. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy így csak közönséges, ócska proletárok viselkednek. Legközelebb oda is defekal az asztalra?
2019. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
24%

Milyen egy kis kenyeskedo vagy! Gondolom, te sosem bofogsz es fingasz, hanem megvarod, mig a beleid szetrobbannak. Gratulalok, kis hercegno...


Az en ocsem az uncsitesonkkal tartott fingoversenyt egy aprocska szobaban. Na es? A hapsik (fiuk es ferfiak egyarant) ilyen lokottek. Hadd bofogjon és fingjon kedvere. "Jobb kint, mint bent."


Egyebkent ne legyel ilyen sotlan... Rohogj egyet a vicces hangokon es lepj tovabb.

2019. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
84%
8-as, na jo, de ne az asztalnal tegye mar...
2019. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
91%

Már fentebb valaki megkérdezte, de nem válaszoltál: a szüleitek erre a gusztustalan cselekedetre, neveletlen viselkedésre stb. mit szólnak? Kérjed meg őket, hogy tegyék sínre a tesódat. Téged is ők neveltek de tudod is, hogy mi illik és mi nem. Ha valaki akaratlanul böffent, utána elnézést kér. A szellentés az esetek szinte száz százalékában halasztható, visszatartható és elvégezhető másoktól távoli helyen.

Olvastam (nem vicclapban!), hogy Japánban kötelező a böfögés az asztalnál, mert aki nem böfög, megsérti a háziakat, tudatván, hogy nem ízlett az étel. Na, de az más ország, más szokás, más illem...!

2019. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!