Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a szüleimnek,...

Hogy mondjam meg a szüleimnek, h 3 hónapja járok valkivel? (többi lent)

Figyelt kérdés

eddig nem szóltam, mert nem akartam, h ha nem lesz belöle semmi akkor kérdezgessenek mert az kellemetlen.... de komoly kapcsolatnak érzem... és szeretnék szólni de ha eddig nem mondtam most, h modjam meg?

anyum sejti mert mondta, h ő is volt fiatal stb...

és a fő problémám az, h a pasi 21 éves... és anyuék szerint ez a korosztály csak szexelni akar... de ő nem ilyen....

17/ L


2010. júl. 20. 20:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Édesanyám, Édesapám...önálló majdnem felnőtt lányotok vagyok, szívvel, ami érez, már 3 hónapja egy fiú iránt, de ésszel is, ami vigyáz, arra, amitől tuti féltetek.

25/N

2010. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha ezt "kínos beszélgetésnek" éreznéd,akkor egyszerűen csak hívd fel mikor otthon van anyukád.Akkor pedig már nincs sok magyaráznivaló.

-Szia!Ő anyukám.

-Anyu,ő a barátom.

Ennyi.ha olyankor hívod mikor épp mentek valahova,akkor még beszélgetni sem kell tovább a témáról.Hisz-bocs anyu,de nagyon sietünk,késésben vagyunk.majd ha hazajöttem-Addig van ideje megrágni a dolgot.

2010. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Huu, kérdező! Én is detto ugyanebben a helyzetben vagyok... nagyon megértelek! Igaz, én 20 vagyok, de még sosem volt kapcsolatom, most meg kialakult egy, de nem tudom, hogy mondhatnám el. Olyan fura ez a helyzet, pedig amúgy tényleg természetesnek kellene lennie.
2010. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszolat :D

nem tudom anyuék elég fúrik néha nagyon szigorúak néha olyanok, mintha barátok lennénk....

remélem mikor bejelentem akkor barátok leszünk.... :D

2010. júl. 21. 06:49
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát, én örültem volna, ha anyám életemben legalább egyszer megkérdezi, hogy éreztem magam, milyen napom volt... szerintem nagyon jó szülőkkel "vert meg" az élet, tessék bátornak lenni.

Például: "anya, mit szólnál hozzá, ha lenne egy barátom?":)

2010. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Őszintén beszéld meg szüleiddel, nincs abban semmi gond, biztos meg fognak érteni.
2010. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!