Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem, ha férjem a...

Mire véljem, ha férjem a találka.hu regisztrált tagja?

Figyelt kérdés

Véletlenül találtam rá az előzményekben, rákérdeztem, és azt mondta, hogy csak véletlenül kattintott rá, mert kiadta valahol egy hirdetésben. Regisztráltam, és próbáltam rákeresni, de nem találtam meg. Közöltem vele, hogy szerencséje van. Csak mosolygott. Onnantól kezdve nem szerepelt az előzményekben...

3 napja beléptem az e-mailjeihez(mert el van mentve a jelszava)néhány órával előtte kapott 1 üzit cicamicától,amit megnyitottam, majd kitöröltem.Rákerestem a felhasználónevére, ami szerepelt az üziben, és kiderült, hogy ott a fényképe,és megvan adva az is,hogy kit keres. 2x volt fent 3 nap alatt "körülnézni", de most már kitörli az előzményekből.Rákérdeztem, hogy szeret-e, hiányzom-e neki, és úgy felel, mintha semmi sem történt volna.


2010. júl. 21. 09:38
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
82%
Veszélyes, de talán célravezető dolog, ha felregisztrálsz. Ahogy a 2. válaszoló is írta, talán így kiderül, mi szüksége volt erre, hiszen egy "idegennel" őszintébb sokszor az ember, vagy épp ellenkezőleg: kiderülhet egy másik arca is... Ha nem félsz attól, mennyire eldurvulhat ezzel a helyzet, akkor próbáld ki, de ha lelkileg nem vagy erős ehhez, inkább csak ülj le vele mégegyszer, mondd el, hogy kár már tagadnia, mondja meg, mit szeretne, s talán megkímélitek magatokat egy hosszúra nyúló háborútól, sőt, még az is lehet, hogy most még van visszaút...
2010. júl. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
9%

09:59-es vagyok

Nem vagyok pasi, se sekélyes, és a páromat is szeretem.Csak felesleges dolgokon hisztériáztok.Azt csodálkoztok hogy hisztis pi csáknak tartják a nőket.Meg kell beszélni mindent.Lehet hogy csak kíváncsiságból ment fel az oldalra.Nem kell mindjárt rosszra gondolni.Meg kell beszélni!!

2010. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátnőmmel ezt 2-szer eljátszotta a pasija (nlc-n). Azt írta magáról, hogy már kiszórakozta magát, és az igazit keresi. A barátnőm mindkétszer visszafogadta.

Velem pedig 2 éve nem áll szóba, mert azt találtam mondani, hogy vagy elfogadja ilyennek, vagy keres egy másikat, mert megváltozni nem fog.


A különbség az volt, hogy ők nem voltak házasok, te pedig az vagy.

Én is a regisztrálás mellett döntenék.

2010. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
Majd ird meg hogy döntöttél
2010. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%

09:59-es: Oké, mindent meg kell beszéni, persze. Nem is mondtam, hogy nem.

Szerinted egy férfi, ha igazán szereti a párját, akkor miért kíváncsiskodik másik nők után? Itt már eleve hatalmas ellentmondás van. Ha én igazán szeretek valakit, akkor nem érdekel más. Aki randivonalra regizik, akármilyen okból, ott valami bibi van. Soha ilyet nem tennék a párommal.

2010. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Azt hiszem, regisztrálok, és kiderítem, mi folyik itt. Ugyanis 9 éve vagyunk együtt, 5 éve vagyunk házasok és van egy 2 éves kislányunk. Ja, és rettenetesen féltékeny, most vettem észre az előzményekben, hogy az én e-meiljeimet is ellenőrizte, pedig én 9 éve hűséges vagyok, neki meg volt egy bevallott megcsalása, állítása szerint 1x, de most már ebben sem vagyok biztos...
2010. júl. 21. 10:54
 17/48 anonim ***** válasza:
Majd beszámolnál a fejleményekről? Sok sikert!
2010. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

Nos az én exem is ont igy sunyizott hónapokig, totál hülyére akart venni.Regeztem egy álnévvel, randit beszéltem meg vele,jól lebukott.

Utána kidobtam.

2010. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
9.59-es. Mindent megbeszélünk.Legalábbis az én részemről... Nincs tabu téma, 8 éve élünk együtt a 9 éves kapcsolatból. Mindig azt mondja, hogy szeret, hiányoztam és nem csak úgy, hanem átéléssel,és megpuszil. Tegnap, mikor rákérdeztem a dolgokra, még odafigyelőbb, kedvesebb lett.
2010. júl. 21. 10:58
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert és írj majd, hogy mi lett.

Egyébként ez egy furcsa paradoxon, de mivel mindenki magából indul ki, így a férjed is nyiván ezért féltékenykedik, mert tudja, hogy neki is van sara.

2010. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!