Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem, ha férjem a...

Mire véljem, ha férjem a találka.hu regisztrált tagja?

Figyelt kérdés

Véletlenül találtam rá az előzményekben, rákérdeztem, és azt mondta, hogy csak véletlenül kattintott rá, mert kiadta valahol egy hirdetésben. Regisztráltam, és próbáltam rákeresni, de nem találtam meg. Közöltem vele, hogy szerencséje van. Csak mosolygott. Onnantól kezdve nem szerepelt az előzményekben...

3 napja beléptem az e-mailjeihez(mert el van mentve a jelszava)néhány órával előtte kapott 1 üzit cicamicától,amit megnyitottam, majd kitöröltem.Rákerestem a felhasználónevére, ami szerepelt az üziben, és kiderült, hogy ott a fényképe,és megvan adva az is,hogy kit keres. 2x volt fent 3 nap alatt "körülnézni", de most már kitörli az előzményekből.Rákérdeztem, hogy szeret-e, hiányzom-e neki, és úgy felel, mintha semmi sem történt volna.


2010. júl. 21. 09:38
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

Ha csak az érdekelte volna, hogy tetszik e még a nőknek, bevallhatta volna a dolgot, de nagyon tagadott, süketelt.

Mindenképp leírom majd, hogy mi sült ki belőle. Megkérdezni már nem akarom, úgyis csak mellé beszélne és még a végén én lennék a rossz, aki ok nélkül féltékenykedik.

2010. júl. 21. 19:45
 32/48 anonim ***** válasza:

Ja igen.Ő sosem vallaná be,pláne ha már egyzser megtette(megcsalt).Azt elmesélte, akkor miért csalt meg? Mi volt az oka?

Amúgy meg ne így tesztelgesse, hogy bejön e a nőknek, neki egy nőnek kell, hogy bejöjjön, és az te vagy!

2010. júl. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

Akkoriban rengeteget veszekedtünk, az tény.Én még fősulira jártam, és államvizsga előtt volt kb. 3 hónappal. Diplomamunkát írtam, rohangáltam, de ő is idegesebb volt a kelleténél. Hazavitt kocsival egy régi ismerős lányt, aki behívta kávézni, és "véletlenül megtörtént", de persze "nem volt olyan jó, mint veled", és "adj még egy esélyt mert soha sem fog előfordulni többet"stb...

Ehhez képest regisztráltam a honlapon, küldtem egy levelet, és már válaszolt is. Közben puszi, szeretlek, és romantika itthon, nekem.

Na ilyenkor mi a helyzet? És 9 éve "ismerem"...

2010. júl. 23. 22:47
 34/48 anonim ***** válasza:
Hívd randira a társkeresőn, és buktasd le. Am nem akarlak megbántani, de ennek a kapcsolatnak vége...
2010. júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

Hát a sziniakadémián eséllyel indulatna a párod...

Jól tetted hogy lebuktattad.Ki tudja, meddig csinálta volna a hátad mögött,tudom ez fájó és érthetetlen dolg,én is ettől szenvedtem pár éve,ugyanez volt velünk is.Mikor rákérdeztem és orra alá toltam a bizonyítékot, még én voltam a hibás,hogy mit kutakodok az ő életében, mivel az illető csaj "csak"barát???

Nos ez a "barát"csaj lett az utódom...hányinger.

Nagyon sajnálom a veled történteket, bizonyára nem erre számítottál,de ez már túlmegy azon, hogy teszteli önmagát,bejön e a nőknek,röhej...

Sajnos sok ilyen esetet hallok-olvasok,a pasik nem tanulnak, nem értékelik a jó, működő,problémamentes kapcsolatukat,és ez a vége.

Tudom nem könnyű most neked,de én a te helyedben azonnal dobnám.Ő nem fog megváltozni,mégha fűtfát is igér,hiszen ott vagy te, a biztos háttér, aki mellett-gondolja ő-azt csinál, amit akar.

Én akkor,mikor ez történt velem, húztam egy vonalat és eldöntöttem, akárhogy alakul az életem, ilyennek SOHA TÖBBET nem teszem ki magam!És ehhez a mai naig tartom magam.Azóta volt egy hasonló esetem-úgy tűnik,bevonzzom az ilyeneket..-,ugy rugtam ki a pasit,hogy a lába se érte a földet.

Remélem rendeződik a helyzetetek valahogy,neled nagy nagy erőt kivánok és egy olyan társat,aki nem néz hülyének,megbecsül!!!

2010. júl. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
szegénykém!szerintem is hívd randira,vajon elmenne?
2010. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Uhh, az szép.. És mit válaszolt?? Szerintem is, játssz vele egy kicsit, esetleg küldj egy szexi fotót vmi ismeretlen lányról (előbb-utóbb úgyis kérne..), és teszteld, meddig megy el.. Kérdezgesd az érzéseiről, szokásairól, családról... és flörtölj vele, kíváncsi lennék, mit írna pl rólad.... Jaj szegénykém, majd mindenképp írd meg légyszi, hogy mi volt!
2010. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
És bocs,hogy ilyen kíváncsi vagyok.nagyon nehéz lehet neked most,én meg arra kérlek,hogy írd meg a fejleményeket.Kicsit szégyellem magam.És nagyon sajnálom,hogy ilyen férjed van:(
2010. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez sajnos nem egyedi eset,számtalan ilyet hallok/olvasok:((

Nem tudom, mit gondolnak ezek a férfiak,mi jár az eszükbe,de igaz az a mondás, hogy az ész megáll, ha a f..feláll.

Örűljenek, ha akad egy jóravaló helyes,normális kedves párjuk,feleségük,ne azon járjon az agyuk,hogy huhh milyen izgi dolog is az, hogy a neten egerészek....hihi.

gyerekes és szánalmas szerintem.

Pláne ha már nős, netán családja is van, m a fészked fenének nősült meg az ilyen??? Maradjon egydül, aztán azt csinál, amit akar...na persze a biztos tuti nyugodt családi háttér mindnek kell...

Bocsi hogy elragadtattam magam,de egyszerűen nem bírom az ilyen dolgokat!! Szemét aljas egy ember az, aki ilyetén akarja nyomatékosítani saját"vonzerejét",ezzel csak magát ássa el örökre.

Kedves kérdező,remélem párod megkapja tőled, amit megérdemel..ha gondolod, megoszthatnád velünk.Őszintén együttérzek veled!!!!

2010. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

Már a második üzijében randit kért, le is szerveztük. Akkor már olyan ideges voltam, hogy nem tudtam aznap dolgozni sem.Délután felpakoltam a gyereket, és elmentünk a randira. Mikor odaértünk, már várt. Elbújtunk egy bokor mögé és felhívtam, mit csinál. Az alibije egyébként az volt, hogy az öccsével találkozik, albérletet keresnek neki. Aztán odamentünk.. háát, nem igen tudott mondani semmit.

Hazamentünk, és próbált érvekkel hatni rám. A kocsiból nem vette ki a gyerekülést, nem öltözött át.(Volt egy kis olajfolt a farmerjén.) Még egy szál rózsa sem volt nála. Az öccsével valóban oda beszélte meg a találkozót, úgyhogy nem is lett volna egyedül. Azt mondta, hogy kíváncsi volt, hogy milyen a lány,ezért nem e-mailben mondta el,hogy hülyeséget csinált, mert családja van. Ha nem ment volna el a találkozóra, akkor üzenetben vetett volna véget neki. Azt mondta, hogy jó volt flörtölni, jó volt, hogy tetszik valakinek, de nem gondolta, hogy tényleg akar vele találkozni a lány.Nagyon csodálkozott, mikor egyből belement(em).Törölte magát minden közösségi portálról, és azt mondta,hagyjam, hogy bizonyítson, mert az utóbbi egy hétben olyan jól megvoltunk, mint még soha. Azt meg nem élné túl, ha a kislánya nélküle nőne fel. Mi a véleményetek? A gyereket én sem akarom elszakítani az apjától, és szeretem is, sajnos, különben nem érdekelne, merre kóricál. De még egy ilyet nem akarok átélni.

2010. júl. 28. 09:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!