Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem, ha férjem a...

Mire véljem, ha férjem a találka.hu regisztrált tagja?

Figyelt kérdés

Véletlenül találtam rá az előzményekben, rákérdeztem, és azt mondta, hogy csak véletlenül kattintott rá, mert kiadta valahol egy hirdetésben. Regisztráltam, és próbáltam rákeresni, de nem találtam meg. Közöltem vele, hogy szerencséje van. Csak mosolygott. Onnantól kezdve nem szerepelt az előzményekben...

3 napja beléptem az e-mailjeihez(mert el van mentve a jelszava)néhány órával előtte kapott 1 üzit cicamicától,amit megnyitottam, majd kitöröltem.Rákerestem a felhasználónevére, ami szerepelt az üziben, és kiderült, hogy ott a fényképe,és megvan adva az is,hogy kit keres. 2x volt fent 3 nap alatt "körülnézni", de most már kitörli az előzményekből.Rákérdeztem, hogy szeret-e, hiányzom-e neki, és úgy felel, mintha semmi sem történt volna.


2010. júl. 21. 09:38
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom, hogy elment:(

Ha rám hallgatsz otthagyod, na nem végleg, de ezt neki nem kell tudnia. Hadd egye a penész utánad. Ha most csak úgy beadod a derekad, akkor nagyobb az esély rá, hogy ismét előfordul. Hagyd egy kicsit pedálozni! Költözz át szüleidhez, vagy barátnődhöz a kicsivel együtt. De hasson úgy, hogy itt aztán vége az egésznek! Aztán ha normálisan viselkedik, pedálozik, ki van nyalva a feneked, látod rajt, hogy mennyire szenved, és beleszakad az erőlködésbe, na akkor bocsáss meg neki. Tudom, hogy kegyetlenség, de muszáj bebiztosítanod magad. Főleg a gyermeked érdekében! Hadd érezze, hogy elveszített, elveszíthet, aztán máskor kétszer is meggondolja, hogy megbánt-e, meg hogy hova regisztrál...

Kérlek majd írd meg, hogy mire jutottál.

Sok kitartást, és erőt kívánok Neked!

2010. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sajnálom, hogy mégiscsak elment a randira. Egy kis időre hagyd ott. Egyrészt magad miatt, át kell gondolnod mit szeretnél, másrészt hogy ő is elgondolkodjon. Ha visszamész akkor fektessetek le szabályokat, mert enélkül ismét megtörténhet az amiben sérülhetsz.

Egy életre megpecsételte a kapcsolatotokat, bizalmad elvesztette. Sok sok idő kell, hogy elindulj azon az úton amit bizalomnak nevezünk.

Erőt és kitartást kívánok Neked! :)

2010. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a két előttem szólóhoz! Ha még szereted, és a kislányotok érdeke is ezt kívánja, hagyd, hogy bizonyítson, de ne add be könnyen a derekad, ha nem akarsz még egy ilyet átélni. Esetleg terapeuta segítsége is szóba jöhet...

Sok erőt kívánok a kivitelezéséhez.

Majd tényleg írd meg, mi lett veletek..

2010. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Csak megerősíteni tudom az előttem írókat.Mostmár te diktálj!!Te szabj feltételeket!Az legyen, amit te szeretnél!

Oké.Bizonyítson..mert ráfér.De ha mégegyszer eljátssza a bizalmad,akkor tudod,mit tegyél.Sajnálom a történteket,hogy még a gyerekre sincs tekintettel,bezzeg azt sajnálja,ha esetleg otthagynád és nem látná a gyereket naponta...

Igenis, le kell fektetni új szabályokat,hogy soha de soha ne történjen meg veled ugyanez és ne sérülj lelkileg.Nemcsak rólad, hanem a gyerekről is szó van,ezt kéne neki felfognia végre.Remélem tanult az esetből!!

2010. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Szia!

hogy vagy? mi történt azóta?

2010. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük a dolgot, és együtt maradtunk, de azt megmondtam neki, hogy ha még egyetlen esetben is akár a gyanúja felmerül annak, hogy félre megy, akkor felpakolom a gyereket és költözünk. Azt hiszem, rájött, hogy mit veszíthet... Viszont nekem is felnyitotta a szemem, hogy jobban mutassam ki, mennyire szeretem, hogy eszébe se jusson nézelődni.
2010. aug. 7. 09:49
 47/48 anonim ***** válasza:

Jól döntöttél.És örülök, h rendeződött a dolgotok,mégiscsak egy gyerek is van,egyáltalán nem mindegy....

Remélem ez volt az első és az utolsó húzása.

Végül is,hapyend lett:)és ez a lényeg!!

2010. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Remélem tényleg felfogta, hogy mit veszíthet...

Örülök, hogy kibékültetek.

És volt valami jó indoka erre az egészre?

2010. aug. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!