Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem, ha férjem a...

Mire véljem, ha férjem a találka.hu regisztrált tagja?

Figyelt kérdés

Véletlenül találtam rá az előzményekben, rákérdeztem, és azt mondta, hogy csak véletlenül kattintott rá, mert kiadta valahol egy hirdetésben. Regisztráltam, és próbáltam rákeresni, de nem találtam meg. Közöltem vele, hogy szerencséje van. Csak mosolygott. Onnantól kezdve nem szerepelt az előzményekben...

3 napja beléptem az e-mailjeihez(mert el van mentve a jelszava)néhány órával előtte kapott 1 üzit cicamicától,amit megnyitottam, majd kitöröltem.Rákerestem a felhasználónevére, ami szerepelt az üziben, és kiderült, hogy ott a fényképe,és megvan adva az is,hogy kit keres. 2x volt fent 3 nap alatt "körülnézni", de most már kitörli az előzményekből.Rákérdeztem, hogy szeret-e, hiányzom-e neki, és úgy felel, mintha semmi sem történt volna.


2010. júl. 21. 09:38
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

Feltétlen ird meg, kiváncsi vagyok, mire jutottál.Legyél okos és bátor!És ravasz:)

Nem mondok a párodra semmit,de ha ezt igy veled megcsinálta....nálam mehetne a levesbe!!!

2010. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem nem kell egyből kidobni,meg kell beszélni!! Minden nő olyan hülye!
2010. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
85%

Hát igen, a pasik nagy része a csillagos eget is letagadná.Kell nekik az izgalom, a vadászösztön, hogy a bőr nyúljon le róluk.

Arra nem gondol a barom, h családja van, szerető felesége, biztos háttér,otthon.

A lényeg: ő jól érezze magát.

Ilyeneket gyakran olvasok-hallok,mint írtam, velem is megtörtént.Gusztustalannak tartom!Ha vki igazán szeret vkit,mi a fenének kóborolni ilyen oldalakon??

Nekem eszembe se jutna!De azóta ,amióta ez velem is megtörtént,óvatosabb lettem és figyelek.Még 1x nem akarok pofára esni.

A legfelháborítóbb az, hogy úgy tesznek, mintha az égvilágon semmi se történt volna,mintha ez nekik "járna".

Nagy lelkierő és kitartás kell,ha vki ezt lenyeli,elviseli.

Én sajna eljutottam oda, hogy nincs második esély.Csak egy!Utána kampó.

2010. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%

11:08


voltál már ilyen cipőben?nem kívánom neked....

vagy pasi vagy esetleg?

2010. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
11:08 vagy pasi vagy olyan nő, akit még nem ejtettek így pofára. De csak addig lesz ilyen laza, míg egyszer rá nem jön, hogy a párja más nőkkel csetel vagy találkozgat.
2010. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
Szomorú történet. Remélem azért jól fog elsülni.
2010. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
26%
Lehet hogy csak kíváncsi arra hogy kell e mg a nőknek? Hogy szexinek tartják-e vonzónak? Én is felregisztráltam egy ilyen oldalra (a páromnak elmondtam) csakhogy tudjam hogy jó nőnek számítok e. Aztán amikor kaptam 3 kommentet letöröltem magam és kész. Lehet nem is akar semmit szegény csak nézelődni, hogy jó fickónak tartják e. Regisztrálj be és tudd meg mik a szándékai, de bukta is lehet belőle, mert lehet tényleg nem csinál semmit és megharagszik amiért kíváncsiskodsz! Sok sikert!
2010. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
38%
válj el tőle,99% hogy találkozgat másokkal
2010. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk ha már megcsalt egyszer-elmondása szerint-akkor azért elgondolkodnék....
2010. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp írd meg, mi történt.
2010. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!