Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélhet igy egy férj a...

Beszélhet igy egy férj a feleségével? Vagy egyáltalán egyik ember a másikkal?

Figyelt kérdés

Tegnap estig még minden rendben volt közöttünk. Aztán hazajött a férjem és nem volt megfelelő a vacsora számára. Sültcsirke volt ugyanis és nem izlett neki. De meg sem kóstolta, csak odébbtolta és látványosan elkezdett duzzogni. Minden nap megkérdezem, mit enne, mi legyen a vacsora. A válasz mindig az, hogy nekem mindegy. De mivel vasárnap is csirke volt, igy kedden nem akart megint csirkét enni hanem valami mást. Mivel nem mondta, igy nem is tudhattam.

Én behúztam fülem-farkam. Bocsánatot kértem. Még én kértem bocsánatot, miután meleg vacsorával vártam! De erre csak az volt a válasz, hogy \'Fogd be a pofád, b..meg, mert megpofozlak.\'

Ekkor akadtam ki. Soha nem beszélt még igy velem. És nem is értem, hogy hogy lehet idáig süllyedni egy elrontott vacsora miatt.

Azóta nem szóll hozzám egy szót sem. Észre sem vesz. Gondoltam, reggelre jobb lesz és kialussza magát. De nem lett jobb. Megcsináltam a reggelijét, ahogy szoktam. Hozzá sem nyúlt. Én próbáltam kommunikálni vele, de nem szóll egy szót sem. Egész éjjel sirtam. A szemem bedagadva, piros. A fejem fáj és hányingerem van.

Legszivesebben összecuccolnék és itthagynám. Akkor majd értékelhetné, hogy mit is dolgozok otthon, hogy mindig rend legyen, meleg ebéd legyen, stb. Erre úgy beszél velem, mintha egy utolsó senki lennék és nem a felesége. 2 éve vagyunk házasok és soha ilyen nem volt még.

Viszont hazamenni sem tudok, mert külföldön élünk. Én még nem dolgozom, mert nincsenek meg a papirjaim. Igy sajnos pénzem sem lenne repülőjegyet venni.

Lehet, nem nagy a problémám, mert meg nem vert, de mégis nagyon megbántott. Én próbáltam kiengeszteni, de úgy érzem, nem nekem kellene bocsánatot kérni. Nagyon el vagyok keseredve.


2008. nov. 19. 12:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
tudod sajnos vannak olyanok,akik ha csaljäk a feleséget,otthon még a fübe fäba is belekötnek:(.remélem veletek nem ez van,dehät mire gondolhatna igy az ember,ha ezelött sosem volt ilyen veled:(?nem lehet hogy a munkahelyén valami stressz érte?dehät akkor sem kéne igy beszélnie veled!amugy merre laksz?én svàjcban..ha netän itt és ha van kedved a kapcsolatot felvenni,irj!
2008. nov. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlo helyzetben elek szinten kulfoldon, csak mar bebi is van. Igy tenyleg sokkal nehezebb ezt elviselni, es a ferj nem fog valtozni. Miutan ez elkezdodott, folytatodni fog. Talan durvulni is. Sajnos. Mindig legyen egy menekulesi utvonalad.
2008. nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hú, volt itt mindenféle válasz...szerintem BESZÉLGESSETEK

Ne kiabáljatok, és hallgassátok meg a másikat. Sőt, ne csak hallgassátok, hanem figyeljetek és értsétek is meg. Egyébként nem szép dolog tőle, hogy ebben a kiszolgáltatott helyzetedben így bánik veled. Mert legfőképp ezért meri megütni veled ezt a hangnemet.

Amúgy lehet, hogy nem szeret már téged annyira, vagy unja egy kicsit a kapcsolatot.

Az apja előtt pedig ne járasd le, ez csúnya dolog. Szerintem ha úgy döntesz, hogy elhagyod, próbáld meg másképp megoldani a hazautazást.

2008. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!