Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom gyereketakar ėn meg...

Párom gyereketakar ėn meg nemigazán. (? )

Figyelt kérdés

Sok ėve vagyunk együtt párommal ės már abban a korban vagyunk hogy lassan le kėne családosodni. (30-35)


"De hogyan ezt az eszement világot elnėzem ,nem látom gyereknek ėrtelmėt.


Belemehetnėk itt 100 problėmába ,de sejtitek mire gondolok.


Az egėszsėgügy ,romokban

Az adók az egekben.

Korrupció mindenhol.

Oktatás terhelő de,semmire való.

Hitelrabszolgaság.

Gògyszerfüggő reklámok.

Mindenkit ott húznak le ahol csak lehet.

Menekülnek az emberek mindenhova ,az alkoholba drogba meg a virtuális világokba.

Stb stb..


Mindenhol azt hallom ráadásul hogy milyen szenvedės a gyereknevelės. (Csak nėzz meg egy stendup commedy műsort) Így a család úgy a család.


Ráadásul vannak további fėlelmeim ,pl ha beteg gyermekem születik vagy kėsőbbiekben túlėlem a saját gyermekem.

Ez szerintem a legrosszabb ezt senki nem akarja. Márpedig ebben a világban ez könnyen előfordulhat. Ėn meg eleve pekhes ember vagyok szóval nem akarom megadni ennek a lehetősėgėt sem.


Szerintetek rosszullátom?

Ės nem tudom hogy mondjam meg ezt páromnak.

(Lehet elhagy)



2020. jan. 26. 10:53
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
91%
Ha ilyen negatívan látod a világot és csak a rosszat veszed észre belőle, akár el is áshatod magad. Mondd meg neki egyenesen, ne kerülgesd, egyben ajánld fel neki, hogy váljon el tőled, ha ő mégis szeretne gyereket. Amúgy nekem nem volt szenvedés a gyereknevelés, pedig nem volt könnyű, egyedül neveltem fel két gyereket, egy percig sem bántam meg, hogy vállaltam őket, annak ellenére sem, hogy végül egyedül maradtam velük. Egy gyerek nem csak gond, de öröm is.
2020. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
40%
Pszichológushoz tipegj el. Beteg az agyad. A párodat meg te hagyd el, mert te nem tudod boldoggá tenni.
2020. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonymousreview60 ***** válasza:
56%
#1:+1
2020. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
51%
Igazat kell adnom Kalap úrnak. Idióta vagy. Sajnálom a párodat, valószínűleg többet érdemel.
2020. jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
52%

Egész egyszerűen önző vagy, nem akarod a gyerekneveléssel kapcsolatos kompromisszumokat bevállalni (kevesebb szabadidő, kevesebb alvás, kevesebb pénz).

Ez tulajdonképpen nem baj, hiszen dönthetsz így, viszont akkor legyen vér a pucádban megmondani a párodnak, hogy nem akarsz gyereket és itt az ideje szakítani, ne tartsd fel a párod a kapcsolati fejlődésben.


Ahogy látom nagy valószínűséggel ha bele is mész a gyerekbe a párod kedvéért, nálatok borítékolható lesz a válás. Szóval inkább keress olyan partnert, aki nem akar gyereket.

2020. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
90%
Tehát mi sem akarunk tőled gyereket. Csak az a lista, azt tudnám feledni: "Korrupció mindenhol." Emberek! miért nem élitek a saját életeteket, mi ez a bulvárfüggőség?
2020. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
90%
Nem a mai korral van baj. Igazából csak gondold át a történelmet. Van olyan kor amikor semmi kifogásolható dolog nem lenne a gyerek ellen? Jössz itt a korrupcióval mások meg akkor születtek mikor dúlt a pestis járvány. Szóval a kifogasaid hülyék ez tény, de az is tény hogy jogod van úgy dönteni hogy nem akarsz gyereket. És meg sem kell indokolnod miért nem. A párodnak viszont ezt joga van tudni és ha úgy dönt, joga van elhagy i.
2020. jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

"Vannak itt bajok ugylátom.

Mėg nagyobb mint nállam!

2020. jan. 26. 12:34
 19/39 anonim ***** válasza:
70%
18 Akkor ezt megbeszéltük.
2020. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem attól félsz, hogy nem tudsz stabil értékrendet átadni gyermekednek, vagy bizonyos értékválságot érzékelsz, esetleg a múltban túl sok rossz, negatív hatás ért, hogy félelmeket vetítesz a jövőbe. ("mi lesz ha túlélem", "mi lesz ha beteg gyerekem születik", stb).

Én nem ítéllek el és nem mondom azt hogy "ez egyértelműen csak kifogás". Ha nem tudod mit akarsz igazán, (meg egyébként sem) szégyen segítséget kérni szakembertől, ő fel tud tenni olyan kérdéseket, melyek segíthetnek, valamint kívülről, objektíven képes rálátni a helyzetre. A jó szakember nem arra vesz rá amit "ő gondol" hanem objektív szemlélődőként van jelen, érzéseiden keresztül rávilágít: hogyan éled életed.

2020. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!