Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom gyereketakar ėn meg...

Párom gyereketakar ėn meg nemigazán. (? )

Figyelt kérdés

Sok ėve vagyunk együtt párommal ės már abban a korban vagyunk hogy lassan le kėne családosodni. (30-35)


"De hogyan ezt az eszement világot elnėzem ,nem látom gyereknek ėrtelmėt.


Belemehetnėk itt 100 problėmába ,de sejtitek mire gondolok.


Az egėszsėgügy ,romokban

Az adók az egekben.

Korrupció mindenhol.

Oktatás terhelő de,semmire való.

Hitelrabszolgaság.

Gògyszerfüggő reklámok.

Mindenkit ott húznak le ahol csak lehet.

Menekülnek az emberek mindenhova ,az alkoholba drogba meg a virtuális világokba.

Stb stb..


Mindenhol azt hallom ráadásul hogy milyen szenvedės a gyereknevelės. (Csak nėzz meg egy stendup commedy műsort) Így a család úgy a család.


Ráadásul vannak további fėlelmeim ,pl ha beteg gyermekem születik vagy kėsőbbiekben túlėlem a saját gyermekem.

Ez szerintem a legrosszabb ezt senki nem akarja. Márpedig ebben a világban ez könnyen előfordulhat. Ėn meg eleve pekhes ember vagyok szóval nem akarom megadni ennek a lehetősėgėt sem.


Szerintetek rosszullátom?

Ės nem tudom hogy mondjam meg ezt páromnak.

(Lehet elhagy)



2020. jan. 26. 10:53
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
89%
Te folytatsz struccpolitikát, ha azt hiszed, hogy nem hagy el azért, mert te magtagadod tőle azt, amire a legjobban vágyik. Ne húzd az idejét legalább, baromi önző dolog!
2020. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
85%
Lehet és kell is kritikával illetni a jelenlegi helyzetet az országban, de van egy jó hírem: a világ népességének 80-85%-a helyből sokkal rosszabbul él, mint mi. Másképpen mondva: ne fogd arra, hogy sz..r az oktatás meg az egészségügy, mert az egész Földet tekintve te a felső rétegbe tartozol.
2020. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
89%
Az írásképedet és az érveidet elnézve te ne is szaporodj. Viszont őt engedd el, hadd legyen boldog mással aki megadja neki azt, amire a legjobban vágyik.
2020. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
49%
Nem olvastam el a korábbiakat. Amit én leszögeznék hogy ez jellemző a mai kapcsolatokra : milyen árnyalatú hány cm a haj, borosta jól áll-e. Orr dőlésszöge megfelelő fokú.... ez a lényeg..... hogy a másik szeretne-e gyereket illetve erről hasonlóan gondolkodnak-e az sok év után derül ki.....
2020. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
98%
Ja, sok év után derül ki, vagy aki nem akar gyereket az húzza az időt, és arra játszik hogy a másik kifusson az időből. Ami nem tisztességes dolog.
2020. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
65%

"ti eldobó világban küszködő ėletbűvėszek".

Ó! 25-ben új drámai alaphelyzet született -rólunk.


A kérdező a párosból a nő v. a ffi?

2020. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
miert veszed el a parodtol a lehetoseget ha te nem akarsz gyereket,keres olyant akinek nem kell csalad,de gyerek nelkul is anyagis romlott ez a vilag
2020. jan. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is ilyen 'negatív'a gondolkodásom a világról,mint neked, én sem szeretnék gyereket.

De én nem verek át senkit, nem húzom senki idejét. Szépen kerestem olyan párt, akinek ugyanilyen a világlátása és így egyáltalán nem kell a gyerek témán vitàzni.

Szóval te se húzd szerencsétlen párod idejét, hanem keress egy olyat,mint te.

2020. jan. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Persze, nem akarsz gyereket, mert lehet betegen születik, akkor ne ülj reggel autóba, mert lehet baleseted lesz, ne menj ki az utcára, mert lehet elüt egy autó, ne igyál vízet, mert megfulladhatsz. Ha valaki így gondolkozik akkor vonuljon önként karanténba, legalább megkíméli a világot is magától :) Sztem mond el a párodnak és inkább vessetek véget ennek az egésznek. Neki még van esélye normális párt találni akivel családot alapíthat, te meg inkább maradj egyedül, mert képzeld ha van egy párod vele is egy csomó rossz dolog történhet
2020. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!