Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom gyereketakar ėn meg...

Párom gyereketakar ėn meg nemigazán. (? )

Figyelt kérdés

Sok ėve vagyunk együtt párommal ės már abban a korban vagyunk hogy lassan le kėne családosodni. (30-35)


"De hogyan ezt az eszement világot elnėzem ,nem látom gyereknek ėrtelmėt.


Belemehetnėk itt 100 problėmába ,de sejtitek mire gondolok.


Az egėszsėgügy ,romokban

Az adók az egekben.

Korrupció mindenhol.

Oktatás terhelő de,semmire való.

Hitelrabszolgaság.

Gògyszerfüggő reklámok.

Mindenkit ott húznak le ahol csak lehet.

Menekülnek az emberek mindenhova ,az alkoholba drogba meg a virtuális világokba.

Stb stb..


Mindenhol azt hallom ráadásul hogy milyen szenvedės a gyereknevelės. (Csak nėzz meg egy stendup commedy műsort) Így a család úgy a család.


Ráadásul vannak további fėlelmeim ,pl ha beteg gyermekem születik vagy kėsőbbiekben túlėlem a saját gyermekem.

Ez szerintem a legrosszabb ezt senki nem akarja. Márpedig ebben a világban ez könnyen előfordulhat. Ėn meg eleve pekhes ember vagyok szóval nem akarom megadni ennek a lehetősėgėt sem.


Szerintetek rosszullátom?

Ės nem tudom hogy mondjam meg ezt páromnak.

(Lehet elhagy)



2020. jan. 26. 10:53
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel a felfogással, most még nem állsz készen a gyerekre, viszont közben bármi lehet!

Akár bele is rázódhatsz, mellesleg, ha a helyzet együtt áll, akkor nem biztos, hogy lesz mégegyszer ilyen lehetőség az életedben.

Én azt mondom vágj bele, mert megbánni nem fogod, ezt garantálom! Egyértelmű, hogy most még félsz, de ha kihagyod, akkor sosem tudod meg milyen lett volna szülőnek lenni!

Ez pont olyan, mint az ejtőernyőzés...

Az elején nagyon félsz, de amikor már csinálod, nem elég belőle, és nagyon bánnád ha kihagytad volna!

Ne törődj a világgal, ne törődj a társadalommal, régen még háború is volt, forradalmak is, és mégis születtek emberek!

Mond meg a párodnak, hogy a vagyoni helyzeteteket is kössétek akkor össze, azaz akármitek is van, az legyen a születendő gyermek tulajdona, és ti szülők mint holtig tartó haszonélvezők maradjatok! Így nem tudjátok kisemmizni sem egymást, mert nincs miből, minden a gyereké, a gyerek sem tud 18 éves kora után titeket kiforgatni mivel ti vagytok a haszonélvezők életetek végéig! Így ha a családi kötelék kevés lenne, hát az anyagi egymásrautaltság is összetart majd!

2020. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
93%
Ő akar, te nem. A megoldás erre az hogy különmentek.
2020. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
90%

Ne fogd itt az egészségügyre, meg a beteg világra... ha jól neveled, értékes élete lesz.

Te szimplán nem akarsz gyereket, amivel nincs gond. Én sem akarok.

Jó ha valaki nagyon rágja a fülem, akkor túlnépesedés, meg stb jöhet kifogásként, azt mégsem mondhatom, hogy nem szeretem a gyerekeket, mert hát akkor én leszek az utolsó szörnyeteg...

2020. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
85%

Három lehetőség van:

1. Vagy Te beadod a derekad

2. Vagy a párod tesz le a vágyáról

3. Vagy külön válnak útjaitok.


Ellenben azt, hogy melyiket választjátok jobb mielőbb letisztázni mielőtt késő.

2020. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem hiszek a szakemberekben. "Jó szakembörök ,már kint vannak külföldön praktizálni sajnos. A fejembe meg nem engedek be senkit.

"Látjátok ,csak egy kėrdėst tettem fel ės nekem támadtok!) (Minden válasz az hogy hagydel hagydel.. )

Ezt tudjátok csak mondani mindenre ti eldobó világban küszködő ėletbűvėszek. Szemetek van de nem látjáttok! De nem is akarjátok látni a problėmát saját struccpolitikát folytattok,, aztán meg ha jön a baj csak marad a nyivákolás.

[Köszönöm az ėrtelmes válaszokat!]

2020. jan. 26. 13:28
 26/39 anonim ***** válasza:
69%
gyereketakar az két té, mert múlt idő, már ő sem akar:))
2020. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim válasza:
38%

Képzeld el, hogy más pasival él, egy másik férfit szeret, akitől lesz egy gyereke..


Mit éreznél ha össze futnatok az utcán, és ezt te látnád?

2020. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
89%
Viszont ha nem szakitotok és nem lesz gyereketek miattad akkor meg jó eséllyel egész életében vádolni fog téged emiatt. Na az jobb lenne.
2020. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
87%

5-ös vagyok.

Senki nem támadt neked,kérdező!

De hadd kérdezzek valamit? Akkor szerinted mi a megoldás?

1: Te nem szeretnél gyereket - mégis bevállalod miatta,mert szereted,mert vele akarod leélni az életed,mert félsz,hogy elhagy. Megszületik. Rájössz,hogy mégis szereted a gyerekes létet (jó esetben),vagy végigküszködöd az életet gyerekkel a pároddal,csakmert ő ezt szerette volna,de örökké tüske lesz ez benned,vagy elváltok,de már ott a gyerek.

2: A párod mond le miattad a vágyáról - nem lesz gyerek.

Jó esetben rájön,így is boldog,mert veled lehet. Rossz esetben leéltek egy életet együtt,ezúttal benne lesz tüske. Vagy sok-sok év múlva mégis elváltok,de akkor már mindkettőtöknek késő lesz az újrakezdés.

Vagy,amit mindenki tanácsolt,elengeditek egymást most.

Tudod mit. Ezt így,ahogy leírtam,vázold fel a párodnak,mert ezek a lehetőségeitek ebben a helyzetben. Egyszerűen nincs több alternatíva.

2020. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell, hogy elhagyd, ő fog elhagyni téged!
2020. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!