Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam rendbe azt,...

Hogyan hozzam rendbe azt, hogy még mindig "senkinek" tekintenek?

Figyelt kérdés

A szüleim meghaltak mikor kicsi voltam, így a nagyszüleim neveltek fel. Mindketten szigorú vallásos családban nevelkedtek így rám is ezt próbálták ragasztani. Egész gyerekkoromban azt hallgattam, hogy senki vagyok, rossz vagyok, ronda, buta stb. Ma már diplomám van, öneltartó vagyok, jó állással, mégis egy kisgyereknek néznek.

Ehhez hozzátartozik, hogy az a lakás, amiben most élek azt ők fizették, bár anno is mondtam, hogy szívesen visszafizetném nekik, de nem akarták.

Ha valamit nem úgy csinálok, ahogy ők akarják mindjárt megkapom, hogy hálátlan vagyok, ezért neveltek és társait.

A diplomámat semmibe názik, mert most is van egy olyan jogi helyzet a családban amit meg tudnék oldani, de azt mondják, hogy nem értek hozzá.

Ez az egész semmibe nézés az egész életemre kihat, de közben nem merek lépni, mert hálátlan sem szeretnék lenni.


2020. febr. 14. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Pedig lépned kell! Ha így is, úgy is rossz vagy a szemükben, akkor nem mindegy?
2020. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg marha hálás lehetsz, hogy egy fél életre elcseszték az önértékelésed.. Ideje lenne leválnod érzelmileg, egyáltalán nem normális, hogy még mindig ennyire kaparsz az elismerésükért. Lépj és hátra se nézz, el se fogod hinni, mennyit javul az életed.
2020. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Komolyan két buta öregember parancsolgat neked?? Ennyi eszed van?
2020. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elkonyvelnem őket beteg embernek.

Nem ajánlanék segítséget, lehető legkevesebbet beszélnek velük.


Egyébként akármit is mondasz, csinálsz, halatlannak fogsz tűnni.

Hozzájuk sosem fogsz felérni.

2020. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!