Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Velem van a baj?...

Mit tegyek? Velem van a baj? Talán zárkózott vagyok? Vagy mi a probléma velem? Miért nem tudok barátkozni?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, és a fő problémám a kapcsolatépítés. Mindig hiányolom a barátokat, hogy nincsenek, de ha véletlenül a régiek közül valaki feltűnik(általános iskola szakközép) elsőnek megörülök, utána meg már zavarónak találom, hogy vele vagyok, ez az idő nem több mint 1 óra, szóval 1 órát bírok ki...és azt is nehezen. Az édesanyámon az öcsémen és a barátomon kívül, valahogy képtelen vagyok közel engedni magamhoz embereket. Ha visszahívnak, hogy találkozunk e, vagy nem veszem fel, vagy visszautasítom.

Miért történik ez velem? Pszichológusra lenne szükségem?


2010. júl. 23. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

ugyan ez van velem is, én nekem a pszichológus azt mondta, nincs semmi bajom, csak nincs elég önbizalmam... odáig eljutottam, hogy két emberrel szívesen elbeszélgetek bármeddig, de másnál... sosem bírom ki sokáig...

csak próbálj meg egy kis önbizalmat összekapargatni^^ remélem sikerül

17/L

2010. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem tudnál, csak nem kellenek, hacsak nem azért, hogy mások ne nézzenek le.
2010. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy személyiségzavarod van.

Nem szocializálódtál szerencsésen az biztos, nem alakult ki benned egészséges kötődés a szüleid iránt, és nem fejlődtek a szociális készségeid.

2010. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A legtutubb csaj vagy, semmi baj veled. A leírt problémát meg úgy tudod megoldani, hogy kitűzöl egy kis célt magad elé. Aki legközelebb keres, annak felveszed a telefont, és nem mondasz nemet. Csak azért is beszélgetsz vele, és elvagy a társaságában (emlékezz: az a kihívásod, hogy kibírd, és ne látszódjon rajtad). A program akkor érjen véget, amikor ő véget vet neki. Barátságosan búcsúzz el tőle, és utána jutalmazd meg magad valamivel, majd tűzd ki a következő célt.
2010. júl. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!