Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más családjában is kritizáljak...

Más családjában is kritizáljak a meny/vő jelölt kinézetét/stílusát?

Figyelt kérdés

Biztos nem csak az én családom ilyen, de kíváncsi vagyok kinél mit mondogatnak/mondtak állandóan.

Nálam főleg a barátom külsejét szólják meg, miért növeszti meg a szakállát, miért nem vágja le a haját, miért nem csinálja ezt, azt, miért ezzel foglalkozik, miért nem ezzel. Eleinte mondtam szüleimnek, hogy mit érdekli őket, hagyják rá, aztán már neki is elkezdték mondogatni, mint ha igénytelen lenne és már én érzem magam rosszul miattuk.


2020. febr. 23. 09:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem látja, hogy kiállsz mellette a cseszegetők ellen, azt gondolja, nem szereted. És ebben igaza is lesz.
2020. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%
Szabad vélemény nyilvánítás xD ez jó. Tudod, apósom is mindig azt mondta magára hogy ő csak őszinte, és kimobdja mindig amit gondol, és az istennek se akarta belátni hogy szimplán BUNKÓ. Attól mert valaki őszinte még a stíluson lehet nagyon sokat formálni, és ő is kimondott mindent, és lesz*rta milyen stílusban és azzal védekezett hogy csak őszinte. Nem. Bunkó. Szimplán bunkó volt. Normális értelmes ember tudja mikor és hol van helye a "szabad vélemény nyilvánításnak", és max elmondja egyszer, szépen a véleményét, de aki folyamatosan ócsárolja a másikat az szimplán egy bunkó. Ennyi. Egyébként nálunk a családban nem szokás a másik külsejére megjegyzéseket tenni, mindenkinek van véleménye de magtartjuk magunknak, mert nem szeretnénk megbántani a másikat.
2020. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Meg szoktam mondani, hogy nekem akkor is tetszik a szakálla, ha nekik nem, nem vagyunk egyformák. Már a sokadik cseszegetés után feladom a szüleim makacsságát és akkor mondom, hogy hagyják rá, mit érdekli őket, ha a barátomnak ez tetszik, meg nekem is akkor mit foglalkoznak vele?

Barátomnak is mondtam már, hogy ne törődjön velük, maradiak, már őt se érdekli, miattuk meg nem fogja leborotválni.

Amúgy meg egyáltalán nem igénytelen, ápolja a szakállát, a megjelenésére is odafigyel. Nekem pl nagyon furcsa lenne, ha borotválkozna.

2020. febr. 23. 12:47
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
A barátod helyett többé nem lennék a rokonaid társaságában.
2020. febr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
23%

Nálunk ez nem szokás, mindenkit elfogadunk olyannak, amilyen


Attól, hogy elfogadod, véleményed még lehet. Aki megsértődik azon, hogy nem hazudnak a képébe, hanem azt mondják, hű, bakker, ez a hajszín nekem most nem tetszik, szerintem legközelebb inkább a régit festesd újra, az se százas... ettől még elfogadom, csak van véleményem. Szerencsére nálunk ez nem családi tragédia.

2020. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Metionin ***** válasza:
61%
Anyós eleinte azzal csesztetett hogy miért nem hodok haspólót meg szűk szoknyát (ő ilyenbe öltöztette volna a saját lányát de mivel ő kövér, ezért rajtam akarta kiélni a dolgot), mióta dolgozok meg hogy miért nem hordok kiskosztümöt. A piercingjeimtől és a tetkóimtól rosszul van, de érdekes módon a színes hajamat sosem kritizálta (legalábbis a szemembe nem). De ő a saját gyerekeit is hasonlóképpen kritizálja, lánya miért nem fogy le, miért olyan a haja, fia miért hord kapucnis felsőt, miért van szakálla, stb. szóval ez alapfelszereltség lehet nála.
2020. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%

Mindentől függetlenül megkérdezem, hogy láttad már szakáll nélkül? Legalább fényképen?

Nekem volt egy baromi jóképűnek hitt szakállas pasim, aztán amikor egyszer levágta (nem tudom miért) egy nulla figura lett, ronda szájformával, malac fejjel.

Nagyon kiábrándító volt.

2020. febr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
30%

Már írtam egy választ ide,és függetlenül attól hogy le lettem pontozva,sokan egyet értettek velem.

De ettől függetlenül írom,hogy inkább homokba dugod a fejed,és nem véded meg erélyesebben a párodat. Ismerem ezt a nem kell vele foglalkozni dumát. Nekem a volt férjem mondta ezt,aztán robbant a bomba...

2020. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ó, itt sajnos ez kifejezetten dívi, ezért se igen járok haza...
2020. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lehet, mondanám egy idő után, hogy lehet rólatok leszállni, vagy többet Téged nem látnak.
2020. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!