Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családotokban is vannak...

A családotokban is vannak akik már stresszelnek a koronavírus miatt, hogy előbb-utóbb ideér és elindultak bevásárolni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 25. 11:45
 51/102 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező! (46-os)


Legfeljebb te laksz barlangban, ahol nem tudom milyen tévé van bekötve! Egyetlen szem kamionsofőrnél - aki Olaszországból jött - találtak erre utaló jeleket és ő azonnal elkülönítésre került. Ennyi van idáig!

Ez meg 50 perce jelent meg, de ez is csak feltételezés:

[link]

De te csak rettegj a babkonzerv hegyeiden üldögélve!

2020. febr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/102 anonim ***** válasza:
81%

Na, akkor mondjuk tájékozódjunk inkább innen az aktuális helyzetről és ne a mindenféle bulvármédiából. Ha javasolhatnám.

[link]

2020. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/102 A kérdező kommentje:

Inkább ülök a babkonzerveimen mint, hogy éhen haljak a barlangban.

Amúgy kérdés, hogy hagytatok-e még valamit a polcokon??!


Itt persze mindenki hirdeti az igét, azután meg rohan vásárolni.

2020. febr. 26. 10:22
 54/102 anonim ***** válasza:
36%

#53

Éhen ne halj már!:D

Úgy tűnik, egyelőre csak te vagy beszarva!:D

2020. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/102 anonim ***** válasza:
64%
WC papírt is vegyél, ha már ennyire fosol! :D
2020. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/102 anonim ***** válasza:
91%
Vásároltam többet mint szoktam, de azért mert van aki a fél tecsót kipakolja és kb hétvégére nem lesz mit megvenni és főzni.
2020. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/102 anonim ***** válasza:
25%
# 51 Jaj de buta vagy! A koronavírus már rég itt van nálunk is (biztos forrás, 100%), csak nem lehet pánikot kelteni, amíg el is lehet titkolni a média elől.
2020. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/102 anonim válasza:
76%
Nem nézek híradót már 3 éve de apám maga az összeesküvés elméletek nagykövete és imád videókat küldeni erről a szar ról illetve megnyitva a médiaportálokat kb. minden második hír erről szól mindenki fosik.
2020. febr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/102 anonim válasza:
70%

Igazából nem olvastam végig az összes kommentet csak egy két oldalt. De azt kaptam amire számítottam, a szokásos érett magyar viselkedést. A tipikus, mi halhatatlanok vagyunk hozzáállás. Remélem tényleg nem lepi el az országot a vírus, de ha igen és az ország néhány része karantén alá kerül majd meglátom a sok ironizàló honnan vesz kaját. Mert igazából ezt nem fogják fel, hogy nem arról van szó hogy mi mind rettegünk hogy mindmeghalunk a vírustól, hanem ha pl Budapest karantén alá kerül akkor igenis az kész ami most az olaszoknál van (mert aki most károg biztos jól informált és tudja hogy ki lettek fosztva a boltok). Tisztázzuk azt is hogy egy ilyen helyzetben nem fogsz tudni kimenni boltba bevásárolni és nem, a Tesco sem fog neked kaját szállítani. Tehát erdekelne, miért is hulyeseg? És nem azt mondom hogy a fel boltot meg kell venni és be kell spájzoli nehogy másnak is maradjon, de mi pl minden másnap kb vettünk egy két tartós élelmiszert arra az esetre HA nem tudnánk kijönni a lakásból hetekig.


Aki ezt butaságnak tartja annak a toronyban nagy a baj. De természetesen senki nem kötelez, hogy ezt tedd - nem szükséges, csak utána nem kell majd hüledezni hogy jaj mi történt hogyhogy nincs már kenyér vagy tészta. Edesanyamék voltak bevásárolni ketszer az utóbbi pár napban és nem volt Liszt meg cukor a boltban. Szoval ha ennyire tisztaban vagytok a pánikvásárlókkal akkor azzal is, hogy mi lesz ennek a következménye.

2020. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/102 anonim ***** válasza:
69%
Bevásárolni nem indultak még emiatt, viszont annyira paráznak hogy nem engednek fel Pestre mert mivan, ha ott elkapom
2020. febr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!