Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családotokban is vannak...

A családotokban is vannak akik már stresszelnek a koronavírus miatt, hogy előbb-utóbb ideér és elindultak bevásárolni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 25. 11:45
 81/102 anonim ***** válasza:
43%

“A készletek kifogytak mindenhonnan.”

Úristen, vár rám az éhezés és a döghalál! :D mondjuk ha anarchia lesz, akkor majd maximum kifosztjuk a hozzád hasonlókat

2020. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/102 anonim ***** válasza:
17%

Kötve hiszem. Elég erős fém ajtónk van, és van Keserű gázriasztó gumilövedékes fegyvere apámnak,sport íj fém nyilvesszőkkel, és fejszék, boxer meg egy légpuska hegyezett vadásztölténnyel. Patkányt, egeret átviszi az is...


Hátsó kert falának tetejét felszórjuk üvegcseréppel, plusz van még pár méternyi szögesdrót elem. A kert végében könnyedén áshatunk vietnami karrós csapdákat, ha eldurvulna a helyzet.


A házat két zárható ajtó védi...és ideális a beltéri harcra, könnyen védhető pozíciókkal és végső esetben lemegyünk a fémajtós pincébe.


Persze ez csak fantázia... idáig nem fog elfajulni, ezen felesleges aggódni. :) Ez csak egy erősebb influenza, ami maximum szétkapja az amúgy is rozoga eüt. Illetve egy pár hetes karantén azért reális, ahogy az olaszoknál. Ezt sajnos be kell vállalni lehet.


Cégünknél már tervezik a home officet, haza fogják küldeni az embereket.

2020. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 anonim ***** válasza:
1%
# 72 Mindig van itthon füldugó, sőt klotyópapír is. Most kielégültél?
2020. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/102 anonim válasza:
64%
Hát nem tudom. Én már nagyon unom ezt az egészet, hogy úgy jön velem szembe ez a fos hír hogy én alapból semmilyen hírportált nem olvasok.
2020. febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/102 anonim ***** válasza:
95%

Már én sem. Idióta clickbait cikkek csak. Néha felnézek mi a helyzet. Ami jön az jön.


Azt figyelem csak hogy hol alakulhat ki góc, akkor érdemes elindítani a vészintézkedéseket.

2020. febr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/102 anonim válasza:
30%

Fertőzött volt a Denevér a Kínai piacon és úgy ették a kicsi kínaiak. Ha alapból ilyen az étkezési szokásuk,hogy denevér,kutya,tengeri herkentyű stb... akkor miért pont most került elő ez a fertőzés a denevéreknél? Ezt a vírust is úgy engedték ki a laborból. Ez már akkor világjárvány volt amikor elkezdődött csak senki nem meri kimondani,hogy egy nagyon veszélyes világjárvánnyal van dolgunk. Szerintem már Magyarországon is jelen van mert szinte már körbe kerített minket a Koronavírus. Természetesen ha a lakóhelyem közelében is megjelenik és rohamosan nő a betegek száma szépen bevásárolok és addig ki nem mozdulok a házból ameddig véget nem vetnek a koronavírusnak. 1 jó tanács ILYEN MASZK KELL! [link]

Ilyet senki ne hordjon: [link] Magyarul megmondva az ilyen maszk szart sem ér. Én egy Kórházban dolgozok és csak ilyen gumis vagy kötős száj maszk van és a dobozra is rá van írva ekkora nagy betűkkel,hogy FIGYELEM! NEM STERIL SZÁJMASZK!

2020. febr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/102 anonim ***** válasza:
94%

#86 Felesleges összeesküvéselméleteket gyártani.A SARS rosszabb volt, csak azt sikerült időben elkapni.

...

Egyik féle maszkot sem lehet kapni 😃 szóval mindegy.

2020. febr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/102 anonim ***** válasza:
85%
...egyébként zoonózisnak hívják a jelenséget. Időnként a szerencsétlen véletleneknek hála olyan mutáció alakul ki ami humán kompatibilissá teszi a vírust. Ez már 10000x megtörtént, csak sokszor állatról emberre terjed max. Ez egy körforgás inkább
2020. febr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/102 anonim ***** válasza:
74%
Nem hogy a családban, de szerintem az egész városban nincs ilyen. Akik felvásárolnak minden szart ilyenkor, ők inkább faluról jönnek be.
2020. febr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/102 anonim ***** válasza:
84%
#80-as: Hol fogytak a ki a készletek? :D Tegnap voltam boltban. Mindenből annyi van, mint amennyi tavaly ilyenkor. Hol élsz te?! :D
2020. febr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!