Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok ideges, hogy a...

Jogosan vagyok ideges, hogy a ferjem elment egy franciaorszagi sielesre?

Figyelt kérdés
Kertem, hogy maradjon itthon a koronavirus miatt. Franciaorszagban is egyre veszelyesebb, es egyre tobb a fertozott. De o elment, azt mondta ott a kozelben a sihelyen egy fertozott sincs, utanajart. Nagyon idegesit, mivan ha hazahozza ram ès az 5 eves kisfiunka. Nem vagyok nyugodt es nem nyugodtam varom haza, mert felek, hogy megfertoz minket is. Ti mit tennetek?
2020. márc. 7. 14:50
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
23%

Hát szerintem akinek egy csöpp esze van, az járvány idején inkább otthon marad a családjával, meg egyébként sem ruccangat ki egyedül egy normális családapa....


Én a helyedben elhúznék a gyerekkel 1 hónapra a nagyszülőkhöz/rokonokhoz, hogy ha a fickó hazatér, addigra kiderüljön vírusos-e.

2020. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
66%
Én nyugodt lennék a helyedben, kiírtad a kamu kérdést, elég rendesen durrant, idegességre semmi ok! :-)
2020. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
84%
Apam Kinabol jott haza, mindannyian egeszsegesek vagyunk, senki nem kapta el, o sem, felesleges ennyire panikolni. Mellesleg mar mindegy, mert itthon is vannak betegek, zarkozz be akkor a lakasba, remelem mar betaraztal eleg elelmiszert, mert mostmar keso, mivel talaltak betegeket, innentol kezdve akarki lehet hordozo itthon is. Tobbet ne menj utcara.
2020. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
62%

Mondjuk külföldre én tuti nem mennék, de azért pánikolni sem kell. Ha 60 alatt vagy, és egészséges a szervezeted, akkor nagyon minimális esélye van annak, hogy bajod legyen. A gyerekek pedig valamiért sokkal nagyobb biztonságban vannak, a mai napig nincs kisgyermek áldozata a járványnak.


Én azt mondanám, hogy a férjed bevállalós, de nem eszetlen, felesleges ezen rugózni.

2020. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
26%

Igazából nem a vírus miatt nem utaznék, hanem azért, mert bármikor elrendelhetnek karantént, aztán néhány hétre ottragad az ember.Influenza ellen még soha nem volt karantén, tehát ne hasonlítgassátok az influenzához.

Gyerekekre a koronavírus annyira nem veszélyes, tehát a hazahozott fertőzéstől nem félnék, viszont attól, hogy akár ott, akár itthon karanténba rakják, igen.

2020. márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 Koplárovics Béci ***** válasza:
33%

"Franciaorszagban is egyre veszelyesebb, es egyre tobb a fertozott."


Magyarországon egyetlen nap alatt (tegnapról mára) 20%-kal nőtt a fertőzöttek száma!

2020. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
44%

:D


A gyerek miatt nem kell aggódnod, mert 12 éven aluliak nem tudják elkapni!! A világon egyetlen esetben sem volt még gyermekkorú fertőzött!

Plusz nem tudom láttad-e az OMSZ (mentőszolgálat) közleményét?!


[link]

2020. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
57%

#16*os: Persze, 20%-kal nőtt a fertőzöttek száma, 4-ről 5-re.

Ha 1-ről 4-re nőtt volna, akkor rettegnél, hogy a négyszeresére nőtt a fertőzöttek száma Magyarországon? Azért az nem mindegy, hogy mennyi beteg van összesen, Franciaországban többszáz beteg van már.

2020. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen hülye p*csa mellől én is elmennék otthonról.
2020. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
19%

" Magyarországon egyetlen nap alatt (tegnapról mára) 20%-kal nőtt a fertőzöttek száma!"


Legalább hülyeséget ne írjál már!!!!


Kedves kérdező.

Itt a hivatalos oldal ami a koronavírussal foglalkozik. Minden nap frissítik

[link]

2020. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!