Kezdőoldal » Utazás » Európa » Francia síelèsre elmennètek...

Francia síelèsre elmennètek ebben a koronavirusjàrvànyban?

Figyelt kérdés
Kicsit felek tole. Ki mit gondol? Elmenne? Autoval mennenk, olaszorszagon is atmegyunk.
2020. febr. 26. 00:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A legfontosabb a tájèkozódás és a józan, higgadt mérlegelés. Nyilván nem egyszerű, ha esetleg nem tudtok franciául, de megoldhatp, hogy az érintett regionális hírportálokon keresztül akàr napi több alkalommal is értesüljetek a járványügyi helyzet vàltozásairól.


Az biztos, hogy az olasz hatóságok reakciói előre nem ismerhetők. Ugyan nem túl valószínű, hogy a tranzitforgalmat leállítanák, ez teljes bizonyossággal nem is zàrható ki. Én megfontolnám egy hosszabb, drágább, ám egyúttal szebb északabbi útvonal választàsàt.

2020. febr. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Én nem mennék. De figyeld a konzulátus oldalt is, ott írjak milyen a jelenlegi helyzet: [link]
2020. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék..
2020. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Természetesen elmennék. Túl van tolva ez az egész hiszti.
2020. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
#4: pont az ilyenek hozzák be a vírust is, mint te 😊
2020. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
92%
Nyilván nem kell pánikolni, de ésszerűen cselekedni lehet és kell is. Vagyis én nem utazgatnék, pláne olyan országokba nem, ahol már vannak fertőzések. Azon belül is pláne egy olyan helyre nem, ahova rengeteg turista jár, a világ bármely pontjáról.
2020. febr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
6: Akkor evvel az erővel otthonról se mozdulj ki, mert Pesten is vannak fertőzöttek karanténban.
2020. febr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
75%
#6 Nem ugyan az a kettő. Itthon még nincs bizonyítottan beteg. Franciaországban és Olaszországban viszont van.
2020. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
69%
Illetve nem fertőzöttek vannak karanténban, hanem max olyanok, akiknél felvetült a lehetősége.
2020. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Simán. Semmi értelme egy ilyen fostól félni.
2020. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!