Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok ideges, hogy a...

Jogosan vagyok ideges, hogy a ferjem elment egy franciaorszagi sielesre?

Figyelt kérdés
Kertem, hogy maradjon itthon a koronavirus miatt. Franciaorszagban is egyre veszelyesebb, es egyre tobb a fertozott. De o elment, azt mondta ott a kozelben a sihelyen egy fertozott sincs, utanajart. Nagyon idegesit, mivan ha hazahozza ram ès az 5 eves kisfiunka. Nem vagyok nyugodt es nem nyugodtam varom haza, mert felek, hogy megfertoz minket is. Ti mit tennetek?
2020. márc. 7. 14:50
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
25%
Mind1 , h kamu vagy sem, es valoban kis eselye van fertozodni, de egyreszt barmikor lehet karanten, masreszt meg akinek gyereke van, az a kis eselyt se kockaztassa meg szerintem.
2020. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
81%
Azért az érdekes, hogy ha valaki aggodalmát fejezi ki a vírus miatt mindenki lehülyézi, félvállról veszi, egy másik kérdésnél meg vehemensen szidják a kormányt, hogy nem tesz semmit a vírus terjedésének megakadályozására. Akkor hogy is van ez?
2020. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
7%

Ez nem jogosság kérdése. Te a koronavírus miatt kattogsz, holott a házas férjed egy gyerekkel a háta mögött egyedül mászkál síelni ... aha, persze. Jó, ott fenn, a rózsaszínű fellegekben, édes kis virágom? Aztán majd jön a pofáraesés.


Te miért nem mentél vele síelni, gyerekestől? Vagy az egész család vagy senki. A koronavírus elenyésző megbetegedést és halált okoz, de világszerte annál nagyobb hisztériát - de a szerelem, ami csak szavakban szerelem, a szeretet, ami csak szavakban szeretet - értsd: más érzelem vannak annak címkézve - veszélyesebb a pestisnél meg a fekete mambánál is. Te ostoba liba!

2020. márc. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
70%
#23 lehet hogy nem ugyanaz a két halmaz, esetleg van egy kis metszete. Nekem a 7-es válasz tetszik. És idegesít a gyakorin gyakori "Jogosan vagyok ideges" idétlenség - szerintetek jogosan idegesít??
2020. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
53%
Idegeskedni annyi, mint magunkat büntetni mások dolgai miatt.
2020. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 qkker1 ***** válasza:
71%
Ahol síelésre alkalmas hó van, ott repkednek a mínuszok, azt meg nem szeretik a vírusok.
2020. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 Koplárovics Béci ***** válasza:
83%

"" Magyarországon egyetlen nap alatt (tegnapról mára) 20%-kal nőtt a fertőzöttek száma!"


Legalább hülyeséget ne írjál már!!!!"


Jogos, hülyeséget írtam, mert 25-tel. Úgyhogy fussatok, ti rettegő bolondok! Mi is ebben a hülyeség amúgy? 4+25%=5, nem?

2020. márc. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 qkker1 ***** válasza:
77%

"" Magyarországon egyetlen nap alatt (tegnapról mára) 20%-kal nőtt a fertőzöttek száma!"


Legalább hülyeséget ne írjál már!!!!"


Igazad van 25%-al nőtt nem 20%-al!

Négynek az egy valóban 25%-a!

2020. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 qkker1 ***** válasza:
78%
Bocs, Béci, egyszerre írtunk!
2020. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
22%
13as, es a lappangasi időt kivartatok? Csak mert 2 hét alatt derul ki biztosan..
2020. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!