Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom gyereke. Hogyan viszonyu...

Párom gyereke. Hogyan viszonyulnatok ezek után a helyemben?

Figyelt kérdés

Páromnak az előző házasságából van egy gyereke. Normálisan viselkedek vele tényleg. Legtöbbször otthonról hozzánk menekül ezért is, hogy legalább itt jól erezze magát. A kedvében járok, O flegma sokszor velem. Az anyja uszitja mindig ellenünk már a kezdetek kezdete óta. Tegnap kiderült, hogy a párom rendelt neki egy elég drága és komoly telefont. Azt hittem, hogy amit Mikulása kapott tőlünk azt összetörte és nincs telefonja. De észrevettem, hogy este a tarsasozas közben végig azt nyomogatta és mondta, hogy unatkozik, pedig még a barátnőjét is elhoztuk. Én rákérdeztem, hogy miért kert új telefont, ha most is a "régit" nyomogatja? Erre azt válaszolta flegman vallhuzogatva, hogy "ez szar". Én meg mertem azt mondani, hogy több telefont nem fog kapni. Ennek sincs semmi baja. Meg azért, hogy végül az anyja elvegye tőle, pláne nem. Olyan csúnyán nézett rám...

Reggel felkelek, kimegyek a wcre és látom, hogy 5 helyen a wctol távolabb, az ajtó környékén ki van kenve kakival a fal.

Azóta nem térek észhez...

Elhiszem, hogy neki bunkonak tűntem a beszólások miatt, de azért ez szerintem egy 13 évestől mégiscsak durva volt. Kovetkezonek mire szamitsak?

Tegnap munka után hazajöttem, 3 fogasos menüt csináltam, tortát sütöttem neki. Úgy érzem hiába pedalozok. :(


2020. márc. 8. 07:22
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Igen, én veszem a telefont, házasok vagyunk
2020. márc. 8. 08:33
 12/42 A kérdező kommentje:
Nem srác, kislány
2020. márc. 8. 08:34
 13/42 A kérdező kommentje:
7 éve házasok vagyunk. Közös kasszan természetesen.
2020. márc. 8. 08:36
 14/42 anonim ***** válasza:
74%
Kend össze kakival a telefonját. Ha a WC-t összekente, simán mondhatod, hogy a kakis kezével fogta meg.
2020. márc. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
91%
Én belenyomnam az arcát aztán letakarittatnam vele. Esetleg amit az előző írt meg az új telefonját is osszekennem.
2020. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
63%
Inkább azon gondolkodnék a helyedben, hogy a férjed miért titkolja el, hogy telefont rendelt a gyerekének. Jobban tennéd, ha az energiádat a házasságod megmentésére fordítanád, minthogy más gyerekének nyalizz.
2020. márc. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
96%
Férjed mit szólt a kakis falhoz?
2020. márc. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
75%
Én lehet megkérdezném pszichológus véleményét is, kettesben is el lehet menni hozzá. Szerintem is abnormális, hogy három hónap és kapja az új telót, úgy gondolja bármit megtehet. Lehet ez egy tünet, szeretethiánya van, vagy "így akart bosszút állni", nem tudom, a levelést illetően én szakemberhez fordulnék hogy adjon tanácsot. A drasztikus módszerek sem jók...
2020. márc. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
98%

1. A telefont az apjával kell megbeszélni. Ha te azt mondod nem, az apja meg adja, azzal csak az bizonyosodik be, hogy sz*rhat a fejedre (bocs)

2. A flegma viselkedés ellen is kettőtöknek együtt kellene fellépni.

3. A WC-s esetért olyan büntetést kell megállapítani (szinté együtt), hogy jól a szájában maradjon az íze!

Ha a párod nem áll ki melletted, egyedül nem sokra mész, és akkor a házasságnak sincs sok érelme.

2020. márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

Pontosan ezt érzem én is, hogy ezt csírájában kell elfojtani, mert azóta tényleg nem térek észhez.

A párom lemosta a falat. Nem tetszett neki, de nem gondolja, hogy az ő lánya volt

2020. márc. 8. 09:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!