Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom gyereke. Hogyan viszonyu...

Párom gyereke. Hogyan viszonyulnatok ezek után a helyemben?

Figyelt kérdés

Páromnak az előző házasságából van egy gyereke. Normálisan viselkedek vele tényleg. Legtöbbször otthonról hozzánk menekül ezért is, hogy legalább itt jól erezze magát. A kedvében járok, O flegma sokszor velem. Az anyja uszitja mindig ellenünk már a kezdetek kezdete óta. Tegnap kiderült, hogy a párom rendelt neki egy elég drága és komoly telefont. Azt hittem, hogy amit Mikulása kapott tőlünk azt összetörte és nincs telefonja. De észrevettem, hogy este a tarsasozas közben végig azt nyomogatta és mondta, hogy unatkozik, pedig még a barátnőjét is elhoztuk. Én rákérdeztem, hogy miért kert új telefont, ha most is a "régit" nyomogatja? Erre azt válaszolta flegman vallhuzogatva, hogy "ez szar". Én meg mertem azt mondani, hogy több telefont nem fog kapni. Ennek sincs semmi baja. Meg azért, hogy végül az anyja elvegye tőle, pláne nem. Olyan csúnyán nézett rám...

Reggel felkelek, kimegyek a wcre és látom, hogy 5 helyen a wctol távolabb, az ajtó környékén ki van kenve kakival a fal.

Azóta nem térek észhez...

Elhiszem, hogy neki bunkonak tűntem a beszólások miatt, de azért ez szerintem egy 13 évestől mégiscsak durva volt. Kovetkezonek mire szamitsak?

Tegnap munka után hazajöttem, 3 fogasos menüt csináltam, tortát sütöttem neki. Úgy érzem hiába pedalozok. :(


2020. márc. 8. 07:22
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
89%

te jó ég ..

Hát hallod,én nemhogy tortát nem sütöttem volna neki,de a fejét a sz.rba nyomtam volna .

2020. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is vannak gondok mindkét oldallal.


Első körben nem jelentheted ki, hogy mit fog venni neki az apja a jövőben neki. Ha nekem anyám pasija mondaná, hogy többet anyád ezt vagy azt nem csinálja veled, akkor én is kiakadnék.


Második körben hol a csudában van az apa a kèpben?? Az ő gyereke!! Az egész sztoriból ki van hagyva, rohadtul nem neveli, tojik rá és rád is! Megbeszélted ezt vele? Mikor kijelentettél valamit mit mondott? Hol volt? Apuka szar apa, csak nem akarod làtni.. Nem a te feladatod!! Ahogy a kakitakarítást is nekik kellene intèzni együtt!!


Jó lenne, ha helyén kezelnéd a dolgot. Tudom, mentegeted a pasit, de pocsékul csinálja a dolgait, kimarad, nem csinál semmit! Ez nem a te harcod, a háttérben kell maradnod, rendesnek lenni, minden más az apja dolga!! Komolyan nem értem hogy képesek nők ilyen férfiakat elviselni, mintha egyből két gyereked lenne, direkt úgy választasz.


Ne csinálj semmit a csajjal(aki nem a te dolgod, de nyilván gondja van, amit mindkét!!!! szülő okozott)várd meg, amíg a szülők lemeccselik vele, ne jàtsszd már tovább a megmentő szerepet apucival most meg a gyerekkel is, milyen komplexusod van??


Megmented a pasit a sárkány, elhanyagoló nejétől(kacckacc), most meg megmented a gyereket is?


Apuka nem szorul rá, a gyerek meg dettó nem szorul egy kb idegenre! Igen, egy életen át te leszel apu nem nagyon kedvelt de megtűrt új nője, de nem is kell pacsiznod vele, 13 éves, az életben nem leszel az anyja, nem is kell neki, hiszen van, maradj ki! Apu kedves új nője aki nem hoz szabályokat egyedül vele kapcsolatban!

2020. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!