Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom gyereke. Hogyan viszonyu...

Párom gyereke. Hogyan viszonyulnatok ezek után a helyemben?

Figyelt kérdés

Páromnak az előző házasságából van egy gyereke. Normálisan viselkedek vele tényleg. Legtöbbször otthonról hozzánk menekül ezért is, hogy legalább itt jól erezze magát. A kedvében járok, O flegma sokszor velem. Az anyja uszitja mindig ellenünk már a kezdetek kezdete óta. Tegnap kiderült, hogy a párom rendelt neki egy elég drága és komoly telefont. Azt hittem, hogy amit Mikulása kapott tőlünk azt összetörte és nincs telefonja. De észrevettem, hogy este a tarsasozas közben végig azt nyomogatta és mondta, hogy unatkozik, pedig még a barátnőjét is elhoztuk. Én rákérdeztem, hogy miért kert új telefont, ha most is a "régit" nyomogatja? Erre azt válaszolta flegman vallhuzogatva, hogy "ez szar". Én meg mertem azt mondani, hogy több telefont nem fog kapni. Ennek sincs semmi baja. Meg azért, hogy végül az anyja elvegye tőle, pláne nem. Olyan csúnyán nézett rám...

Reggel felkelek, kimegyek a wcre és látom, hogy 5 helyen a wctol távolabb, az ajtó környékén ki van kenve kakival a fal.

Azóta nem térek észhez...

Elhiszem, hogy neki bunkonak tűntem a beszólások miatt, de azért ez szerintem egy 13 évestől mégiscsak durva volt. Kovetkezonek mire szamitsak?

Tegnap munka után hazajöttem, 3 fogasos menüt csináltam, tortát sütöttem neki. Úgy érzem hiába pedalozok. :(


2020. márc. 8. 07:22
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát mit gondol, hogy te csináltad és ráfogtad a lányra? ...
2020. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ki más lehet? A kérdező?
2020. márc. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
90%
Mondtam én, hogy a házasságoddal van itt a gond. Te nem érzed problémának, hogy a férjed kinézi belőled, hogy összekened szarral a falat és ráfogod a lányára?
2020. márc. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
65%
Kamu.
2020. márc. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
89%
Ezért nem kellene nekem soha gyerekes férfi 😂
2020. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
92%

24-es ez nem kamu. Nalunk ennel rosszab is volt.


Kerdezo: ne pedalozz. Lepj ket lepest hatrebb. Hasonlo esetben, ha a Mikluasra vett ajandekot legyen teleron vagy mas leszolja mondd nyugodtan semmi gond visszaadhatja vagy ne lepodjon meg ezentul nem kap ajandekot toled.

A ti hazatokban vard el a tiszteletet feled, legyen egy egyszeru szabalyrend es csak akkor adj pluszt neki, ha o is tesz erted. A nevelest bizd apara, de a folosleges ajandekok ne menjenek a te oenztarcad terhere es apaval meg kell beszelni mik a te alapekvarasaid es akkor azokban hogyan tudtok egyeterten.


Ez a kakis eset tipikus...marmint apuka lemossa es szerinte nen az o gyereke volt.

Nalunk a kemeny drogokra is ez vokt a reakcioja. Kerdeztem miert akkor en drigozok.vagy az 5 evesem? De nem hatotta meg.

Egyre vigyazz...nehogy majd hozzatok koltozzon. Akkor lesz igazan pokol az eoeted olyan par ev mulva. Tapasztalatbol tudom.

Ideje elkezdened egy jo pszichologushoz jarnod es valasztani egy feszultseglevezeto hobbit pk sport heti ketszer amit sose mondasz le parod gyereke miatt.

Ha tortat sutsz es 3 fogasos ebedet azzal csak azt ered el, higy cselednek fog nezni...ha nalatok.van az apukaja keszitse az ebedet bevonva a kislanyt.

2020. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
89%

Hát ha olyan fazonnal kavarsz, akinek már családja van, akkor ilyen bonyodalmakkal kénytelen leszel együttélni…

És ez még csak az eleje... Közös gyereketek lesz? Na majd akkor mi lesz... már ha a pasid egyáltalán akar még gyereket. Meg majd ha majd egyszer a párod meghal... ki fog örökölni....! Ez a most 13 éves csemete és te meg ki tudja hol végzed, ha nem spórolsz, hanem megetetsz már most is mindent vele... Szóval csak óvatosan! :)

Érthető a kiakadásod, de te választottad ezt a szitut!

2020. márc. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
93%

Itt elsosorban a paroddal kell atbeszelni sok mindent.

Eloszor is a penz kezeleset. Ami tabunak szamit, pedig a hazassag egyik pillere. Mi is kozos kasszan vagyunk, de 5000 ft feletti vasarlasi szandeknal, szolunk a masiknak, mielott fizetnenk. Nalatok nincs szabaly?

A gyerekneveles sem latszik tisztazottnak, pedig ilyen mozaik helyzetben ez alap. Ha te ebbe beleszolhatsz, azt elotte neki kell a gyerek szamara vilagossa tenni. Ilyesmikkel, hogy "megbeszeljuk yx-al az uj telefont", vagy "amig itt vagy nalunk, az xy-ra is eppugy hallgatnod kell, mint ram." Amennyiben ezt nem tette meg, te ne szolj bele.

Hogy lemosta a falat, az megint arrol arulkodik, hogy nincsenek vilagos gyereknevelesi szabalyok es a kapcsolatotok is "ahogy esik, ugy puffan." Eloszor ezeket beszeljetek at, utana vonjatok be a gyereket.

2020. márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
92%
Többet nem jönne hozzánk egy ilyen állat.
2020. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
90%
Micsoda undorító kölyke van a férjednek😲
2020. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!