Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti lennétek együtt olyan...

Ti lennétek együtt olyan nővel aki már 2 abortuszon átesett, de még nincs gyereke?

Figyelt kérdés

2019. okt. 24. 01:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 Argloss ***** válasza:
21%

Három esetben tudom elfogadni az abortuszt:

- Nemi erőszak történt

- A magzatnak komoly rendellenessége van

- A nő belehalna a terhességbe


Egyéb esetekben úgy gondolom védekezni kell, vagy vállalni a felelősséget a döntéseinkért.

2019. okt. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez az o maganugye. Valoszinuleg meg volt ra az oka es barmilyen hihetetlen, senki nem hobbibol megy abortuszra. Szval nekem ez nem akadaly, ha amugy normalis.
2019. okt. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
46%
Engem nagyon megviselt amikor valakivel ismerkedtem és elmondta. "véletlenül becsúszott". Ami fura volt számomra, hogy még a munkahelyi főnökének is elmondta és csodálkozott, hogy utólag piszkálták miatta, beszólásokat kapott. Szerinte ezzzel "nincs semmi gond, ismerősének három is volt", én ugyan vallásos nem vagyok, mégis ha e téma szóbakerül, nagyon fájdalmas számomra és meglehetősen elfogadhatatlan is. Természetesen saját testével mindenki rendelkezik csak ez a "ha becsúszik nem baj, majd elvetetem"-mentalitás nem tetszik.
2019. okt. 24. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
24%
Dehogy is, van épp elég normális nő a világon.
2019. okt. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
85%
Igen.
2019. okt. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
89%
Beszéljétek meg miért volt neki 2 is, ha nem tudod elfogadni, zavar Téged már a gondolat is, hogy abortusza volt, akkor nyilván hagyd ott. Emberek millióinak még sose volt.
2019. okt. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
88%
Menyemnek is volt 2, a fiammal való kapcsolata előtt. Jól vannak, és időközben született babájuk.
2019. okt. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
91%
Ez nyilván egy erkölcsi kérdés, van akit zavar, van akit hidegen hagy a dolog. Nekem egy párkapcsolatban ez nem tényező.
2019. okt. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem rengeteg függ a körülményektöl, egyértelmü válasz nincs!
2019. okt. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
15%
1 is sok, de ha még egy összejött neki véletlenül, ám... Na de 2 is? Az komolyan mondom, mekkora felelőtlenség? Igazából itt nem csak arról van szó, hogy tönkre teszi magát, és kockáztatja, hogy talán utána soha nem tud szülni... Hanem arról, hogy szerinted vajon mekkora egy útszéli liba lehet? Nyilván folyton más pasik dugták, ki tudja hány volt neki és mifélék, szóval egyszerűen undorodnék tőle.
2019. okt. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!