Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhívjam a lányom párját is...

Elhívjam a lányom párját is velünk nyaralni?

Figyelt kérdés

A nagyobbik lányom 25 éves, aki kollégista egyetem miatt. Tehát 5 éve nem velünk él életvitelszerűen (anyilag is önálló). Féléve van párja (29 éves), akit már futólag láttunk.


Nyárra tervezek egy 4 napos balatoni kiruccanást 4esben (férjem és a két lányom).


Viszont azon gondolkoztam, hogy elhívjam-e a párját is. Mármint a lányom sokat van a srác szüleinél (ott laknak ahol a lányom tanul és a srác még otthon él).


Mi a véleményetek erről?



2020. márc. 8. 14:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem hívd el. Mivel a lányod is sokat van a srác szüleinél, ti pedig csak futólág láttátok így lenne fer. Biztos neki is és a lányodnak is jól esne, hogy gondolsz ilyenre. Baj pedig nem lehet.. ti is jobban megismeritek, hogy kivel tölti a szabadidejét a lányotok.
2020. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Ha jól megértitek magatokat vele, akkor kérdezd meg a lányodat, neki mi a véleménye.
2020. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
76%
Csak abban az esetben ha nem fukarkodtok. Ha meghívok valahova valakit akkor fizetem a szállást legalább, az tök mindegy hogy a lányod nem jár haza és önfenntartó. Legalabbis nálunk így működik. Ha ez meg lenne akkor megmondanám a lányomnak hogy szóljon a párjának es majd ők eldöntik.
2020. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
18%

Ez miért kérdés?

Ott lakik a gyereked.

Ez alap,. És fizetnek neki mindent.

2020. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
58%

Beszéld meg a lányoddal mit szeretnének.

Nem muszáj fizetned a párja nyaralását, viszont ad meg a lehetőséget, hogy a lányod eldöntse úgyis veletek tart-e, hogy nem megy a párja.

2020. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Ha tudom neki is fizetni meghívom. Ha nem tudom, akkor előbb jelzem a lányomnak, hogy természetesen őt is szívesen látjuk, viszont anyagilag nem tudjuk állni, így beszéljék meg.
2020. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
24%
Nem hívnék el valakit akivel fél éve van a gyerekem és csak futólag láttam. Mák jövőre, ha még együtt lesznek és ismerem is
2020. márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
92%

4!

Kollégista a lány, nem a fiú szüleinél lakik

2020. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Nem élnek együtt. Hetente egyszer mindig átmegy hozzájuk és készítenek vacsorát közösen


Az anyagiak amik kérdésesek. Az biztos, hogy a lányomat teljesen meghívnánk. De a srác terén bizonytalan vagyok.

Az mégse lehet, hogy elmegyünk ebédelni és ő külön fizet.


Mindenhova együtt mennénk, szóval ketten nem mennének sehova.

2020. márc. 8. 14:32
 10/34 anonim ***** válasza:
89%
Hogyhogy ketten nem mennének sehova? Nem szabad nekik?
2020. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!