Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhívjam a lányom párját is...

Elhívjam a lányom párját is velünk nyaralni?

Figyelt kérdés

A nagyobbik lányom 25 éves, aki kollégista egyetem miatt. Tehát 5 éve nem velünk él életvitelszerűen (anyilag is önálló). Féléve van párja (29 éves), akit már futólag láttunk.


Nyárra tervezek egy 4 napos balatoni kiruccanást 4esben (férjem és a két lányom).


Viszont azon gondolkoztam, hogy elhívjam-e a párját is. Mármint a lányom sokat van a srác szüleinél (ott laknak ahol a lányom tanul és a srác még otthon él).


Mi a véleményetek erről?



2020. márc. 8. 14:05
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy közös programok lennének. Nem pedig az h csak este találkoznánk, mert ők ketten külön útakon járnak
2020. márc. 8. 14:49
 12/34 anonim ***** válasza:
56%
Ha a srácot csak futólag láttátok, nem biztos, hogy szerencsés a négynapos full együttlét így elsőre. Nagyon rosszul is elsülhet. Elsőre járjon át hozzátok többször, mutassa, hogy érdeklődik a család iránt.
2020. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
82%
Jól értem? A férfi alig találkozott veletek, és most egy általatok meghatározott programot kell követnie 4 napig?
2020. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell elhivni, meg véletlenül se. Az se biztos hogy nyáron meg együtt lesznek.
2020. márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Fogjuk előtte látni, mert áprilisban haza hozza 3 napra.
2020. márc. 8. 15:09
 16/34 anonim ***** válasza:
53%

Akiről szó van, ő lányod VÁLASZTOTT PÁRJA, tehát -mivel ketten egyek, a családhoz tartozik.


Ha nem hívod, lányod joggal éa szinte kötelezően mondhatja: "Ha ő nem jön/jöhet, én sem megyek!"

2020. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
91%
Akkor a 3 nap alapján majd kiderül, akartok-e vele együtt üdülni. Előtte ne szóljatok.
2020. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
16%
Azért ez a gyanakvás, mert az ember nem feltétlenül jó természetű másikokba szeret bele. Nekem két olyan partnerem is volt, akiket a családom kifejezetten rühellt, és nem véletlenül. Csak a hormonjaim miatt voltam velük, mert abból a szempontból nekem ellenállhatatlan voltak. De amúgy beszólogatós, pimasz figura volt mind a kettő.
2020. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
60%
Így, hogy áprilisban haza viszi, én is akkorra halasztanám a döntést. Ha az anyagiak gondot jelentenek, nyugodtan meg lehet beszélni a lányoddal. Bár ahol 4 embernek jut, ott +1-et már ki lehet szorítani szerintem.
2020. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
70%
Én nem feltétlen hívnám. 4 napot ki fog tudni bírni a barátja nélkül, nem házasok, vagy ilyesmi. Családi nyaralás alkalmával nem muszáj elhívni mást.
2020. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!