Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember az olyan, aki a...

Milyen ember az olyan, aki a közösségi oldalra feltesz az autójáról egy képet, a legjobb buliról 4et, a barátnőiről 6ot, de a most született babájáról egyet sem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 08:12
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Nem vagyok féltékeny, mert van saját gyerekem.

Sőt inkább büszke vagyok a két csemetémre és büszkén teszem fel a képeiket, mert ők az életem értelmei.


Az, hogy a rokonságról tesz-e fel képet az egyéni szoc probléma.

Engem sem érdekel az anyukája, testvére, unokatestvére.


De a gyerek más. Tehát nem kell eltérni a témától, hogy "nekem sincs fent a családról képem". Neem sincs. Mert mióta saját családom van, azóta az a legfontosabb és minden más családtag hátrébb sorolódott.

2010. júl. 25. 13:34
 22/33 anonim ***** válasza:

"Engem sem érdekel az anyukája, testvére, unokatestvére." És a gyereke miért érdekel? Mi közöd van hozzá? SEMMI!!!


Mindenki azt tesz fel, amit akar. Nem kell mutogatni a gyereket, mert ő szegényke még bele sem tud egyezni, hogy akarja e hogy a kis pucér fenekét az anyuka megmutogassa a 2800 ismerősének, vagy legyen csak 28 ismerőse ez tök lényegtelen. Én pl falra mászok mikor egy nő a gyerekéről a naponta készülő 300 képet pakolja fel az i..wre... kit érdekel? Akit érdekel, menjen látogassa meg és gratuláljon a gyerekéhez.


Még, hogy milyen ember az olyan... szerintem normális. Nekem össz vissz 1 kép van rólam és kalap... ha ők a kocsiról meg barátnőről raknak fel, akkor csak arról akarnak és kész. Miért kell rögtön ítélkezni, attól még szeretik a gyereket és biztos ők is büszkék rá csak nem csinálnak belőle kirakatmajmot...

2010. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
A kérdésbe azt írod most született baba, utána meg azt, hogy 6 hónapos. Azért egy 6 hónapos már nem most született. Na de mind egy is, nem ez a kérdés. Én sem tennék fel képet a picimről. Olyan sok a beteges ember, meg a pedofilok meg ilyenek. Meg minek nézegesse valaki az én gyerekemet? Senkinek nincs köze hozzá Büszke vagyok rá attól függetlenül, hogy ezt megerősítenék a barátok vagy ismik komiban. Nekem nem kell, hogy el legyenek ájulva a gyerekemtől. Hiszen nekem éppen eléggé tökéletes. Amúgy meg valahol az ő (mármint a baba) személyiségi jogait is sértik ezzel. De ez csak az én véleményem. Mindenki máshogy gondolja.
2010. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Miért kéne kitennie?

Nekem is van gyerekem, mégsem ilyen helyeken "reklámozom". Megvan a magánéletem és megvan az is amit másokkal megosztok. (Esetemben a macskám.)

Ha valaki érdeklődik a lányom iránt, annak persze küldök képet.

2010. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

nekem csak azokról van meg a véleményem, akinek lesz egy gyereke és 40-70 képet tesz ugyanarról a gyerekről...:SSS

Nagyon unalmas, mellesleg senkit sem érdekel.

2010. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Az utcsót még kiegészítem azzal, hogy nekem még azokról is megvan a véleményem, akik az ultrahang fotóikat, meg a meztelen nagy hasukat felrakják ezekre az oldalakra. Pl. az egyik lány az egyetemről feltette a hét hetes ultrahangfotót, utána a tizenvalahány heteset, meg a hasát minden héten, hogy na ennyit nőtt, aztán 22 hetesen meg elvetélt. Na ennek qrva sok értelme volt, minek kellett világnak kürtölni? Meg egyébként is ki kíváncsi a nagy hasára? Azóta született egy lánya, és a szerencsétlen feltette azt a fotót is az iwiwre, hogy a gyerek sárgaságot kapott a kórházban és a kék fény alatt van, majd aláírta, hogy szoliban:D XDXD. Hát normális az ilyen? Ez szerinte vicces? Meg vicces, hogy a gyerek kukiját közvetlen közelről lefotózta és feltette? Az ilyenektől kapok én hányingert. A volt osztálytársamnak is van egy kisfia, de nincs fent egy kép sem róla. Van fent a motorról, van fent a házról, de az egy évesről egy sem. Ez nem azt jelenti, hogy nem szereti.
2010. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
* fia, nem lánya
2010. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Na a pedofilos dolog kissé erős volt.


De látom itt még nem sokan értik az iwiwen a képek rendszrezését, pedig már régen így van.


Beállíthatod, azt, hogy csak a családtagok lássák, azt is, hogy idegenek csak a profilképet lássák.

2010. júl. 25. 17:11
 29/33 anonim ***** válasza:

Ha a te elméleted nézzük, akkor biztos ő is beállította, hogy csak azok lássák, akiket ő akar és hát TE EBBE NEM TARTOZOL BELE és nem is csoda...

Én inkább azt kérdezném, hogy milyen ember az olyan, aki egy közösségi portálon feltett képekből akar megítélni egy másik embert? Nincs jobb dolgod? Én sokkal többre tartom azt az embert, aki nem tesz föl egy képet sem a gyerekéről, mint aki kirakatmajommá teszi és untalanul pakolja föl a gyerek képeit pedig senkit sem érdekel. Akit érdekel és családtag, valószínűleg élőben már látta, ha érdekli őt kér egy fotót küldje el ő nem akarja mutogatni, de ettől még szereti és neveli a gyereket, akkor meg mi a problémád? Majd ha intézetbe dobja, vagy a gyermekvédelmisek kopognak az ajtajukon, na majd ítélkezhetsz fölöttük, de ettől ők nem lesznek rossz emberek, mert egy komolytalan portálra nem rakják ki a féltett kincsüket.

2010. júl. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Tévesdz. Lehet látni, hogy jogosult vagyok-e rá vagy sem. Ha nem vagyok jogosult a képeket megnézni, akkor ott egy kis lakat.
2010. júl. 26. 08:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!