Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember az olyan, aki a...

Milyen ember az olyan, aki a közösségi oldalra feltesz az autójáról egy képet, a legjobb buliról 4et, a barátnőiről 6ot, de a most született babájáról egyet sem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 08:12
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
46%
lehet, hogy nagyon csunya a gyerek és szégyeli
2010. júl. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
90%

Én csak az autós témához tudok hozzászólni. Én is raktam fel, mert megszállottja vagyok annak a sportkocsimárkának, amiből nagy nehezen sikerült szerezni egy példányt. Tehát nem flanc vagy státusszimbólumozás, hanem: HOBBY!

A gyerekfotókkal meg az a véleményem, hogy engem kicsit zavar az, amikor egy csecsemőről tizenhuszonsok fotót tesznek fel. Az a másik véglet. Ha lesz gyerekem, akkor egy szóló gyerek fotó és egy egész család fotó felmegy és slussz.

Aki buliképeket tesz fel, az kicsit gyerekes, de nem rossz értelembe véve, hiszen mindannyian nagy gyerekek vagyunk.

38f

2010. júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Akinek újszülött gyereke van, örülhet, ha van egy kis szabadideje a kicsitől. Lehet, hogy a szabadidőt is arra kell áldoznia, hogy kitakarítsa a házat, nem pedig arra, hogy rögtön gépezzen. Sok törődést igényel egy ilyen kicsi.

Meg lehet, hogy félti is. Azért Interneten eléggé sokan hozzáférhetnek a képekhez...

2010. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
42%
Én sem raknék fel a gyerekemről képet az iwiwre vagy a másik ilyen oldalra. Mondjuk nem is vagyok fent egyiken sem, de az már más dolog.
2010. júl. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
59%
Több közösségi oldalom is benn vagyok, de sehol nincs kép a családomról, még a barátomrólsem, mert az a magánéletem, ehhez idegeneknek semmi köze. (Márpedig ezeken az oldalakon bárki megnézheti a képeket - és nem szeretném nyilvánosságra hozni azt, ami CSAK rám és néhány közelállóra tartozik.) A kocsi meg bulik azért más, az nem privát.
2010. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Olyan, mint a mai "Barbibébi"-k. Oolvassátok el Lakatos Levente könyvét és azonnal belecsöppentek a fiatalok mai világába.
2010. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
48%
Elég szegényes lelkivilágú az, aki közösségi oldalra nyomja fel a képeit... Soha nem tennék fel magamról semmit. A közmondás is azt mondja, h. Az okos azt is titkolja, ami van a buta még azt is mutatja, ami nincs...
2010. júl. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
A kislánya több mint 6 hónapos. Mind az anyuka, mind az apuka tett már fel képet, de a piciről nem
2010. júl. 25. 11:42
 19/33 A kérdező kommentje:
Csak tájékoztatásul mondom. A fotókat be lehet úgy is állítani, hogy csak ismerősök láthassák, idegenek nem.
2010. júl. 25. 11:49
 20/33 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megakarják óvni, autó-buli-barátnők nem a mélyebb privát magánélet része csak ennyit akarnak mutatni kifelé, ami fönt van. A babára biztosan büszkék, de nem akarják mutogatni, szerintem ebben nincs semmi fura. Én pl. a páromról, barátnőkről, magamról szoktam feltenni képet sem anyukámról-apukámról-tesóimról NEM! egyszerűen nem azért mert nem szeretem őket, hiszen értük bármire képes lennék, de én úgy érzem, hozzájuk nincs köze senkinek még akkor sem, ha csak ismerősök láthatják róluk a képeket.
2010. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!