Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember az olyan, aki a...

Milyen ember az olyan, aki a közösségi oldalra feltesz az autójáról egy képet, a legjobb buliról 4et, a barátnőiről 6ot, de a most született babájáról egyet sem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 08:12
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Hihetetlen emberek vagytok. Felteszek egy kérdést és itt az emberek 90%a nekem esik. Ítélkeznek fölöttem, hogy én milyen ember vagyok. Akkor ti mit csináltok? Pár hozzászólásból rögtön ítéletet mondtok felettem?


Az a baj, hogy szeretem az ismerőseim képeit nézegetni. Ha egyszer feltölt egy képet, akkor azért teszi, hogy mások is lássák.

Itt az a kérdés, hogy az autója miért fontosabb neki, mint a gyereke?

2010. júl. 26. 08:30
 32/33 A kérdező kommentje:

Ja és még vmi. Nem 30-40-50 képet tettem fel a gyerekeimről. Mindössze 4et.


Ez nem sok.

2010. júl. 26. 09:08
 33/33 anonim ***** válasza:

Milyen ember az olyan, aki... TE KEZDTED ÍGY!!! Tehát te akarsz ez alapján megítélni másokat.


Az, hogy a kocsiját tölti fel, nem azt jelenti, hogy az a fontosabb, sőt!!! Okosak, hogy a gyermeküket megvédik az olyanoktól, mint te is vagy!

Ahogy olvastad a hozzászólásokat RENGETEGEN nem tesznek fel a gyerekükről képet, pedig imádják (és ettől még senki sem rossz ember és nem is rossz szülő!!!), és ezzel legalább nem sértik meg a pici jogait (mint az a sok elmebeteg, aki telenyomja a pucér képeket a babáról), attól hogy te szülő vagy nincs jogod felpakolni a gyerek képeit, hisz még nem tud beleegyezni!


Minden hozzászóló véleménye (szerintem olvasd újra mindet), hogy attól, hogy nincs fönt kép a gyerekről még imádhatják és lehetnek jó szülők. Egyszerűen nem tudod elfogadni mások (vagyis inkább mindenki más) véleményét, mert szerinted az a normális, hogy a gyerek ott legyen a képek között. Az emberek többségének pedig az a véleménye, hogy nem a feltett képek alapján kell meghatározni egy embert, akkor én csak magamat szeretem mert egyetlen egy képem van, az is rólam? Ez butaság van család-gyerek, de nem az ő iwiw-k van fönt, hanem az enyém. Aki kíváncsi rám és a családomra jöjjön látogasson meg ne a képeimen csámcsogjon. Ennyi! Dolgozd fel :D

2010. júl. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!