Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg az...

Hogyan találhatnám meg az Anyukám?

Figyelt kérdés

Örökbe adtak mikor még csecsemő voltam, most 21 éves vagyok, és nem tudom ki az Anyukám.

Az örökbefogadó szüleim nem hajlandóak elárulni a nevét, nagyon kevés információ áll rendelkezésemre...

Mindössze annyi, hogy Ózdon születtem, es a szülőanyám ekkor 19 éves volt, fogalmam sincs ennyiből hogyan találhatnám meg..

Nem azert akarom megtudni, hogy felvegyem vele a kapcsolatot, csak tudni akarom egesz egyszerűen ,hogy ki ő...

Tudnátok esetleg segíteni milyen módon találhatnám meg?


F


2020. márc. 12. 03:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Biztosan van oka, hogy nem mondják el. Lehet drogos, alkoholista, vagy már nem is él. De ha mindenáron tudni szeretnéd, a gyámhivatalál érdeklődj, ott tudnak többet mondani.
2020. márc. 12. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Andizsuzsi ***** válasza:
98%
A járási gyámhivatalban tudnak neked segíteni.
2020. márc. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagyok benne biztos, de csak úgy nem mondják meg. A gyámügynél szólsz, hogy kapcsolatba akarsz vele lépni. Ők értesítik, hogy akarja-e. Ha nem akkor nem, ha igen akkor jönnek a továbbiak, azt már nem tudom, hogy.
2020. márc. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Besétálsz a gyamhivatalba és kéred a kapcsolatfelvételt a vérszerinti szülővel. Se engedély, se információ nem kell a szüleidtől. Árra viszont számíts, hohy a vérszerinti szülőt kiértesíti a hivatal, de ha nem akarja, nem veheted fel vele a kapcsolatot. Információt pedig egyáltalán nem adnak ki neked rola
2020. márc. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

Az Anyukád így nagybetűvel, az a hölgy, aki felnevelt.

Lehet ők sem tudják, ki az egyébként.

De ahogy írták, a gyámhivatal a megoldás.

2020. márc. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%

Valamilyen módon biztos meg tudod találni, de ezt garantálom neked, hogy nagyon rossz lesz.


Inkább ne gondolj rá, engedd el a dolgot,és köszönd meg a neveloszuleidnek hogy felneveltek.


Valószínű egy illúziót kergetsz vele szemben. Az hogy tudod mi a neve, lehet hogy pont az mint a szomszedode. ?

2020. márc. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
Érthető, hogy kíváncsi vagy a szülőanyádra. De ha nagy szegénységben élő ózdi lakos volt, akkor bizony lehet, hogy már nem él, ahogy az is lehetséges, hogy él, de a gyámhatóság megkeresésére azt fogja válaszolni, hogy nem akar megismerkedni veled. Ha él is, és el sem utasít, akkor még mindig lehet ijesztően ellenszenves. Nem kizárt, hogy megpróbál pénzforrásként kezelni téged a saját vagy a testvéreid "támogatására", ami miatt egy csúnya érzelmi csapdába kerülhetsz. Erre mind fel kell készülnöd, ne érjen váratlanul egyik változat se!
2020. márc. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
38%

Na, ezt sohasem fogom tudni felfogni.

Az Anyukád az, aki FELNEVELT! Nem pedig az, aki szétrakta a lábait, lefialt, utána meg eldobott magától.

El nem tudom képzelni, miért akarod megtalálni. Én max. azért akarnám, hogy leköphessem.

2020. márc. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Miért ne nevezhetné a szülő anyját anyukájának? Azzal, hogy lemondott a gyerekrol és ezzel elérte azt, hogy szerető családban nőjön fel a legnagyobb ajándékot adta neki. Fogalmatok nem lehet rola, hogy miért jutott odáig. Monden tiszteletem az övé.
2020. márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat, nem szeretnek kapcsolatba lépni vele mint irtam, nem akarom hogy tudja ki vagyok, en viszont szeretném tudni ki ő...

Akit a ver szerinti szulei neveltek fel az elképzelni se tudja milyen érzés ez... fogalmam sincs hogy kitől vagyok, miert vagyok olyan amilyen.

Nem dédelgetek egy álmot hogy meglát ,hirtelen felismer, aztan atolel.

Ez nem erről szól, tudom hogy hatvanyozottan több az esélye annak hogy balul sulne el ha megtudná, hogy keresem.

Mivan ha vannak mas gyerekei, mivan ha en egy sötét pont vagyok az életében amit el akar felejteni stb...

Tisztában vagyok azzal, hogy nem jo ötlet tudatni vele hogy keresem.


Tudni akarom milyen, ennyi.

2020. márc. 12. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!