Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg az...

Hogyan találhatnám meg az Anyukám?

Figyelt kérdés

Örökbe adtak mikor még csecsemő voltam, most 21 éves vagyok, és nem tudom ki az Anyukám.

Az örökbefogadó szüleim nem hajlandóak elárulni a nevét, nagyon kevés információ áll rendelkezésemre...

Mindössze annyi, hogy Ózdon születtem, es a szülőanyám ekkor 19 éves volt, fogalmam sincs ennyiből hogyan találhatnám meg..

Nem azert akarom megtudni, hogy felvegyem vele a kapcsolatot, csak tudni akarom egesz egyszerűen ,hogy ki ő...

Tudnátok esetleg segíteni milyen módon találhatnám meg?


F


2020. márc. 12. 03:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

19!


Nem volt nevelootthonban és nem, nem adnak ki semmi információt a hivatalok.

2020. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 gungasam ***** válasza:
A biológia szülőanyádnak vannak személyiségi jogai. Ezek a jogok biztosítják a névtelenségét. Amennyiben például egy bosszúálló hajlandóságú ivadék keresné a szülőanyját ezek a jogok garantálnák, hogy ne tudjon jogtalan bosszút állni. Ugyan miért kellene megtalálni ha egyszer ez az Ő személyiségi jogait sértené?
2020. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!