Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Koronavírus-gond. Menjek...

Koronavírus-gond. Menjek haza, vagy maradjak itthon? :-) Folyt köv.

Figyelt kérdés
Szóval hazajöttem a szüleimhez a kéthónaposommal falura, mivel a városban egy garzonba lakunk, úgy döntöttünk, itt jobb lesz a babának, kint lehet az udvaron a friss levegőn. Úgy volt, hogy a férjem szabadnapokon jön hozzánk, de időközben kijárási tilalom lett (honvédségnél dolgozik, nem hagyhatja el a várost). A férjemnek hiányzik a kisfia, amit meg is értek, de ha hazamegyek a városba, nem vihetem sehova a gyereket, az idő nagy részében egyedül lennék vele. Utána félnék visszajönni, hogy nehogy ráragasszak valamit a szüleimre... Mi a francot csináljak? adjátok tanacsot...
2020. márc. 19. 20:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
42%
Mindenki maradjon mar otthon, ennyire értetlen népet mint a magyar cseszd meg :D
2020. márc. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
A férjed örüljön, hogy viszonylagos biztonságban tudhat a kicsivel együtt. Jobb helyen vagytok ott.
2020. márc. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
20%
Ennyit arról, hogy jóban-rosszban.
2020. márc. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező én úgy érzem, hogy te ezt már eldöntötted,maradni akarsz a szüleidnél. A kérdés csak önigazolásnak született, hogy találj olyan válaszolókat, akik veled értenek egyet, és a lelkiismereted tiszta legyen.

Erre a kérdésre nem lehet jó vagy rossz választ adni, mert ahány ember, annyi prioritás. Neked az a fontos, hogy ne legyél egyedül a panelban a babával, járkálhass szabadon, valamint a szüleid közel legyenek. A férjed és az ő kérése másodlagos.

Nálunk is szintén ez a felállás. Mi panelban, a szüleim falun, de nekem nem jutott eszembe a gyerekekkel lemenni, mert mi 4-en a férjemmel vagyunk egy család, és nem vagyok hajlandó hónapokat nélküle tölteni. A szüleinkkel meg beszélünk telefonon vagy Skype-on.

Viszont ha mégis a hazamenetel mellett döntesz, akkor még most. Bár nem tudom, mekkora távról van szó, és mivel mennétek.

2020. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%
Hol van kijárasi tilalom?
2020. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
14%
Pedig a levegőnek tényleg semmi köze nincs a dilemmához. De tegyük fel, hogy tényleg jobban érzi magát falun a baba. És akkor mi van? Mostantól ott fogsz lakni, a garzont és a férjedet meg ott hagyod? Én biztosan nem hagynám egyedül a férjemet csak azért, mert a babánk jobban érzi magát a falusi levegőn. Egyébként kicsit súgok, hogy nem a levegő miatt nyugodtabb, hanem a környezet miatt. Falun kevesebb a zaj, nyugodtabb a légkör.
2020. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

#14-es, mi hárman vagyunk egy család és képzeld, együtt döntöttünk úgy, hogy jobb a nyugis környezet a babának és én sem maradok egyedül, ha neki esetleg el kell mennie (hétfő óta stand-by van, bármikor szolhatnak, hogy menni kell).

#15-os, Romániából írok, de rosszul fogalmaztam. Nem kijárási tilalom van (egyelőre), hanem neki nem szabad elhagynia a várost.

2020. márc. 20. 16:31
 18/20 anonim ***** válasza:
15%
Ahhoz képest, hogy ti 3-an vagytok egy család, mégis teszel arra, hogy neki hiányzik a fia. Én ebben a helyzetben hazamennék, de ez én vagyok.
2020. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Jó, hát nem vagyunk egyformák, ez pedig a te döntésed. Nem a tiétek, a tiéd. Önző, de a te dolgod.
2020. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
17%
Maradj nyugodtan falun, a férjed meg hátha talál valakit, aki a hiányoda enyhíti. Erre nem gondolsz esetleg?
2020. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!