Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kötelező mai...

Szerintetek kötelező mai napig leszámolni a szülönek a pénzt? Ha te dolgozol érte? Vagy az zsarolás?

Figyelt kérdés
Szerintetek kötelező mai napig leszámolni a szülönek a pénzt? ha te dolgozol érte? vagy az zsarolás?

#kötelező #napig leszámolni #a szülönek a pénzt? Ha te dolgozol érte? Vagy az zsarolás?
2020. márc. 30. 14:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
71%
*nem
2020. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
# 11/12 DE te meg nem gondolsz bele hogy mérgesen irtam ki ezt és fére irtam enyi mert ki vagyok
2020. márc. 30. 17:04
 13/27 anonim ***** válasza:
67%

"mert ki vagyok"


Ki vagy?

2020. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
# 10/13 azt tudom hogy észre fogom venni de sokkal jobb lenne már külön minden vágyam már!
2020. márc. 30. 17:08
 15/27 A kérdező kommentje:
# 14/15 Az embernek vannak gongyai nekem is vannak gondjaim ha el sorolnám neked 2 oldal füzet teli lenne anyi gondom van!!! mért neked nincs?? :P
2020. márc. 30. 17:12
 16/27 anonim ***** válasza:
69%

gongyai, bazzeg....


Anyámborogass!

Te valami szefós vagy? Nem csodálom, hogy ráülnek a pénzedre a szüleid!

2020. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
80%
# 11 : Áhhh, már megelőztél! :)
2020. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
42%
Nem csoda, ha elveszik a pénzed, mert annyi eszed sincs, hogy bánni tudj vele. Legalábbis az írásod és a fogalmazásod alapján. Vagy fogyatékos vagy? (Mondjuk akkor sem adnék pénzt a kezedbe, de legalább a borzalmas írásodra magyarázat. Persze akkor vajon hol dolgozol? Normális embernek sincs munka.)
2020. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem, ami kötelező lehet; az, hogy belead arányosan a rezsibe. Meg ha nem a saját házuk, hanem bérlik, akkor abba is. Meg még jó, ha a kajába is; bár talán amíg otthon lakik, lehet, hogy a kajába inkább ne adjon bele, hanem azt a szülők hagyják nála, hogy tudjon magának félre rakosgatni albérletre, vagy saját házra. Szóval az otthoni költségeken túl , az azon felüli részhez, a szülőnek nincs köze meg beleszólása, hogy mire költöd a pénzt. Szóval a lakbéren, a rezsin, meg a kaja pénzen felüli te általad megkeresett pénzhez a szülőnek már nincs köze. És ha megfélemlít, hogy áruld el, hogy mennyit keresel, szerintem az nem is igazán a szülőd. Mármint de , genetikailag igen, de ha így rosszindulattal rádtelepszik, meg mondjuk fenyeget; hogy ha nem árulod el, kirak; akkor az úgy lelki értelemben nem is igazi szülő. Meg nemtom, picit lehet hogy az már ilyen bántalmazó kategória. Mert ő úgy gondolkodik, hogy mivel "Te az ő tulajdona vagy; ezért amit te keresel pénzt , az is az ő tulajdona." Elég undi&visszataszító gondolkodás mód ez számomra, megjegyzem.
2020. márc. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
63%
Mindenkinek van egy rakat gonDJa, mégis tud helyesen írni/fogalmazni, vagy legalább az alapvető dolgokat... Érdekes.
2020. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!