Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kötelező mai...

Szerintetek kötelező mai napig leszámolni a szülönek a pénzt? Ha te dolgozol érte? Vagy az zsarolás?

Figyelt kérdés
Szerintetek kötelező mai napig leszámolni a szülönek a pénzt? ha te dolgozol érte? vagy az zsarolás?

#kötelező #napig leszámolni #a szülönek a pénzt? Ha te dolgozol érte? Vagy az zsarolás?
2020. márc. 30. 14:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező: csökkent szellemi képességű vagy? Csak mert úgy írsz...
2020. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
72%

Normàlis szülő nem kèri hogy szàmolj el vagy szamold ide hogy mit kerestèl, ès megjobban nem mondja meg hogy na a felèt elveszem mert itt laksz mosva főzve takarìtva van ràd.Megkèrdezi hogy betudnàl e segiteni a kiadàsokba?! Ès ezt egy jòlnevelt gyerek sosem utasìtja vissza.

A szülő azt szeretnè ha minèl többet tudj fèlretenni, ìgy megalapozvàn a jövőd.

2020. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
80%

Te meg leszámolod az egészet? Miért? Ha tudod hogy ilyenek akkor miért vallod be az egész fizudat? Várj megfogalmazom hogy te is "ércsed":


-Nem kelesz a egésztet leszámolni haggyá magadná pénszt mee ugysenem tuggyák hogy menyit kapol.

2020. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

# 23: :-D :-D :-D


Reméljük, meg fogja érteni - hisz a saját stílusában és értelmi szintjén írtad... :-D

2020. márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
61%

Egyre durvábban sértegetitek a kérdezőt, pedig nem szólt be senkinek. Ha zavar a rossz helyesírás lapozzatok!

Kérdező! #1, 19, 22 válaszolóval értek egyet, ha a rezsi, esetleges albérlet és étel rádeső részét kifizeted a maradék a tiéd, mert te dolgoztál meg érte. Más az ha nagy szban vannak és ezért kérnek extra pénzt. De egy ember nem azért szül gyereket hogy az 18 éves korától el kezdjen "törleszteni". Ha tényleg ilyenek a szüleid és nem bírsz otthon lenni akkor költözz el. Rosszabb esetben nem marad pénzed ugyan úgy, mert albérletet kell fizetni, de legalább nyugalmad lesz. Jobb esetben félre tudsz rakni attól függően mennyit keresel. A kapcsolatot tudod velük tartani az után is, de a keresetedhez nem lesz semmi közük mivel nem velük fogsz élni.

2020. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem le kellene ulni es megbeszelni az ottlakasod felteteleit es aranyosan befizetni a rezsibe, kajaba, alberleti dijba stb, ha anyukad mossa a szennyesed, ilyesmit is "szamszerusiteni", maradek a tied.
2020. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én amíg anyámmal éltem kifizettem az egész rezsijét a háznak. Mondjuk mivel többet kerestem, mint ő nem volt nehéz. Nem nagyon kedveltük egymást, de ettől még felnevelt én meg segítettem, mert család csak egy van. Aztán elköltöztem. De mai napig pl. olajat kicserélem az autójában évente, olyankor megtankolom neki fullra, vettem rá neki téligumit, van mikor bevásárolok 1-2 dolgot.

Persze megtudom érteni, hogy itthon mikor sokan 100-120 ezerért dolgoznak magukat sem tudják eltartani, akkor felmerülnek ilyen kérdések, hogy a rezsilevonás is probléma.

A ház költségének a rád eső részét (pl. ha ketten vagytok akkor a fele) illik odaadni neki, felfele kerekítve. Tehát ha 18 ezer akkor adsz neki 20-at stb. Ez nem lehúzás.

2020. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!