Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek elmondani egy...

Nem merek elmondani egy fontos dolgot a nagybátyáméknak, mert félek, hogy ezúttal is lecsesznek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Múltkor amikor bevallottam nekik, hogy vegetáriánus vagyok, és később az egyik gyerekük nem evett húst ebédnél, rámfogták, hogy elrontom a gyerekeiket (azóta még mindig esznek húst a gyerekek). Most félek bevallani nekik valamit, a család nagyrésze tudom elfogadná, de ők szerintem örökre kitagadnának a családból. Félek, hogy egyszer kicsúszik a számon és onnan nincs visszaút.

2020. ápr. 3. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2020. ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ha kitagadnak ők járnak rosszabbul, nem te...
2020. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Mi ez a dolog?

2020. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

NEm értelek, óvodás vagy még, hogy ennyire nem tudsz reálisan gondolkodni?

Attól, hogy TE vegetáriánus vagy, senki nem válik azzá, ha meg egy gyerek egyszer-kétszer nem eszik húst ebédre, az csak jót tesz neki.

Most nem tudom, mi a bevallanivalód, de ha netán vegán lettél vagy rájöttél, hogy meleg vagy, vagy hasonló, egyik sem fertözö!

Emellett meg, ha nem képesek elfogadni olyannak, amilyen vagy, akkor jobb is, ha nem tartod velük a kapcsolatot.

Olyan viszonynak ugyanis semmi értelme, ahol valakinek meg kell saját magát tagadnia.

2020. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell nekik feltètlen elmondanod?
2020. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fiatal lehetsz.. Először is nem kell bevallani nekik, és senkinek sem, akiben nem bízol meg, egy nagybácsi még csak nem is közeli rokon. Az, hogy nem fogadnak el, az nem a te hibád, hanem az ő szegénységi bizonyítványuk; ha így is lenne, akkor azt elfogadod, és kár rágni érte magad.

Kíváncsi lennék a nagy titokra!

2020. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem baj ha meleg vagy, nem kell elmondani. Nem fog kicsúszni a szádon.
2020. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért is ennyire fontos mindenféle random rokonok véleménye? Ha nem tudnak elfogadni annak, aki vagy, akkor minek állsz velük szóba? Kellenek ezek az életedbe? Tényleg nagyon fiatal lehetsz..
2020. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj meg valamit: úgy éld az életed, ahogy neked jó, ne úgy ahogy mások elvárják.


A vegetáriánusság nem fertőző. Ahogy úgy kb semmi ilyesmi se. Senki se lesz attól meleg, vega, vallásos, stb mert mellette valaki az... Ha nem akarnak veled esetleg beszélgetni/találkozni, az neked csak jobb lesz.


Amúgy hány éves vagy, s mi az amit így félnél elmondani? :) Ha nem akarod itt megírni, jöhet privátban is.

2020. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
Mi a francnak talizol veluk?? Virustol fuggetlenul.. minek is... ?????
2020. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!