Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerre van anya és öcsém...

Egyszerre van anya és öcsém szülinapja, anya 40, öcsém 9 éves. Mit találjak ki?

Figyelt kérdés

Öcsém megkap mindent első szóra,de semmi nem érdekli 5 perc mulva,szét tör mindent,nem értékel semmit,ráadásul a legujabb kedvencek mind rettenetes drágák...(ha értékelné őket,nem sajnálnám,de igy igen,mert elég kevés pénzért dolgozok).

Anya meg semminek nem örül,ráadásul boltja van,megvehet magának mindent nagyker áron...neki ráadásul elég kerek év,40.Fényképalbum,"porfogók",virág,ékszer,ezekre látom előre hogy fintorogna.

Nincs ötlet,és másfél hetem van.

Nektek van ötletetek?

23/L


2010. júl. 26. 19:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor valami élmény! Családi kirándulás, vacsora? Ebéd? Valami élménynap? mondjuk valami élményfürdőben?
2010. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: ha szükség van rá, esetleg tanfolyamok, amik érdekesek, a hobbival, vagy öcsédnek tanulással kapcsolatosak (pl nyelv, zene).
2010. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

családi program kilőve,anyámék házassága tönkremenőben (nekem nem apám,csak öcsémnek),örülnek ha nem kell együttlenniük

öcsém meg örül hogy nyáriszünet van (egy gyerek se örül szülinapra könyvnek,nem?Ű)

2010. júl. 26. 19:42
 4/21 A kérdező kommentje:
egy tanfolyam 60ezernél kezdődik...annyi 1 havi fizum kb...
2010. júl. 26. 19:43
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor külön-külön valami nekik... Anyukádnak szépségnap, wellnessnap, öcsédnek vmi tábor...

Nem tudom.

Akkor valami homemade :) Tehát szervezz valamit sk. Garden party-t, bulit, stb.

2010. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz dolog ez, az én anyum is mindennek örül, de a képkeretre, vázára, fényképalbumra és virágra fintorog, az utazás nem jó neki, a tanfolyam meg drága.

Ha dohányzik, akkor gravírozott öngyújtó (párezerből kijön), ha szereti a jó borokat, akkor egy kovácsoltvas borosüveg tartó vagy egy üveg jóféle bor.

Horgolhatsz neki kis terítőcskét, ha van igénye ilyesmire, az én anyukám ezt például nagyon szereti.

Fiatalos anyukának körömlakk, sminkszer. Főzős anyukának késkészlet, új poharak, tányérok, teflonos serpenyő, zománcos holmik.

Bármelyik anyukatípusnak arckrém, kézkrém, testápoló, esetleg fürdővízbe olaj.

Drágább ajándék ugyan, de praktikus a kompakt fényképezőgép (nyaralásokra, városnézésekre, család megörökítésére), én a múlt héten vettem 16 ezerért egy Nikont, neked már van fizetésed, még ha nem is sok, ötletnek végül is nem rossz.


Öcsédnek tábla csoki, mesekönyv, tudományos könyv gyerekeknek (nem azok a vastagok, hanem az olcsóbbak, azok is ugyanolyan érdekesek), a Rrrrrettentő töri sorozatok egy-egy darabja, vagy ruhanemű.


Bocsánat, ha nem tudtam segíteni :/

2010. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

akkor is fintorogna ha a fényképalbumba fényképeket tennél? pl öcséd eltelt 9 évéről, meg rólad stb....

valami tényleg saját kezű dolog...? ami megható arra is fintorog? lehet hogy titokban tetszik neki?

2010. júl. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

10. házassági évfordulóra csináltam eltelt 10 évről kezdetektől az évfordulóig fényképsorozatot,2 hónapom ment el rá.mire mindhez irtam valamit,meg rajzoltam (jol rajzolok,nem gyerekrajz)...porosodik a szekrénytetején:(


az ilyen illatszer és társainak nem örül,vettem parfömöt neki,amit szeret,annyit jegyzett meg hogy ezt ő 3ezerrel olcsobban venné,minek vettem... (párom anyjának vettem szülinapra egyszerű illatszercsomagot,ő bezzeg örült neki,pedig negyedannyit nem keresgéltem,meg szántam rá)

2010. júl. 26. 20:05
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeknek nem vennék semmit... Aki még beszólni is képes utána, hogy még te érezd magad rosszul...

Azn ilyen embereknek jobb mégis élményt ajándékozni, vagy valami sk. Főzz egy vacsit, vagy vidd el őket vacsizni. De bármit veszel, gyakorlatilag te vagy a hüly.e. Nekem is van ilyen családtagom.

2010. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit vennék? Valami hülye ócska porfogót, öcsédnek meg valami gagyi sz art a százforintosból . Mi másnak van értelme? Egyik semminek nem örül, másik mindent gallyra vág.
2010. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!