Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs saját szobám. Mit tehetnék?

Nincs saját szobám. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Anyukámmal vagyok egy szobában, apukám külön alszik. Nagyon rossz, nincs saját terem, barátom nem volt még, de nem tudom hogy fogom megoldani, barátnőim sem voltak még soha itt, és igazából nem is tudják ezt. Igazából félek hogy emiatt lenéznének vagy bármi. Mit tehetnél. Ja és 16/L vagyok
2020. máj. 7. 18:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

Tehát voltaképpen egyetlen fűthető, lakható szoba van.

A másik szoba nem fűthető, ez azt jelenti, hogy kb. áprilistól októberig lehet aludni benne és májustól szeptemberig üldögélni, tanulni.

Ha apukád nem horkolna, akkor hárman aludnátok egy szobában.


Azért a másik szoba fűtését illene megoldania a szüleidnek, és akkor máris normálisan lakhatnátok.

Így jelenleg tényleg csak arra várhatsz, hogy elköltözhess tőlük.

2020. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ilyen körülmények között nem sok megoldást látok. :(
2020. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Metionin ***** válasza:
100%
Ugyanígy volt nekünk, is, 1 db fűthető szoba, apa külön, anya velem (egy ágyban ráadásul). Megoldást sajnos nem tudok ajánlani, mert nekem is csak az segített amikor koliba költöztem. Ott is voltak szobatársaim de külön ágyam, polcom, szekrényem volt, ami otthon nem. Nagyon szar volt így lenni, átérzem. Eleve a ház kialakítása rossz ilyen esetekben, na meg a felelőtlenség hogy erre nem gondoltak amikor gyereket vállaltak. Max ha a másik szobában megoldják a fűtést, de kötve hiszem hogy ilyen körülmények között van erre pénz. Nyáron attól alhatsz a másik szobában, aztán a fűtéses időszakra visszaköltözöl a közösbe, én is így csináltam.
2020. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szinte ugyan ebben a helyzetben vagyok én is, ha szeretnél beszélgethetnénk privátban:)
2020. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!