Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki magyarázza már meg nekem!?

Valaki magyarázza már meg nekem!?

Figyelt kérdés
Miért érzik itt úgy egyesek, hogy a konkrét történetet ismerete nélkül, jogukban áll az "új" párokat (legyen az barátnő, vagy már második feleség) élből hibáztatni? Tényleg minden második feleség ribanc és az ex a szent? Miért kell egyből így reagálni és sértegetni az embert? Én is második feleség vagyok és szinte azonnal azt kapom, hogy én vagyok a ribanc, pedig fogalmuk sincs róla mi történt.
2010. júl. 29. 14:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Aki felteszi a kérdést, annak vállalnia kell a kockázatot, hogy a néhány soros elbeszélése alapján fognak ítéletet mondani (ha úgy jobban tetszik, választ). Aki ezt nem bírja elviselni, ne tegyen fel kérdést, nem kötelező.
2010. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Általában azok felett itélkeznek, aki elcsábítja az előző feleségétől a leendő férjét. Aki nem így tesz, miért is bántanák. Én özvegy emberhez mentem, de a család soha nem fog szeretni. Nem tudok és nem is akarok a tizennyolc éve meghalt feleség nyomába érni. Nem kell foglalkozni a rosszindulatu emberekkel.
2010. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok a sertett ember...tojashejjben sajat tortenet: ex megcsalt, hosszu vajudas utan kiraktam a szuret. Megismerkedett Jelenlegivel, de allandoan rajtam jart az esze. Jelenlegit elvette, teherbeejette, de akkoris rajtam jart az esze...jelenlegi utal, pedig nem adtam ra okot es azt sem tudja ki vagyok. Erdekel? NEM!


Ne vedd magadra. Hidd el azoknak sem konnyu akiket megcsaltak es mindenki maskent latja a dolgokat altalban a sajat szemszogebol.

2010. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Mindenki a leírt szövegből ítél.Kinek mi jön le belőle azt alapján ítél. Ha fáj a negatív vélemény ne írj ide.
2010. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy fáj e a kritika vagy sem.

Pusztán arról, hogy vannak itt páran, akik szinte végig sem olvassák a történetet, azonnal ribanconak.

Van egy "kedvencem", ő folyton ordas qurvázik.

2010. júl. 29. 14:34
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Emberi butaságból. Valakit mindig okolni kell. Hidd el MO-on eléggé hamar ítélkeznek. Sok helyen jártam már, de a magyar nőket bárhol fel lehet ismerni már az irigykedő nézésből is. Én is nő vagyok, szörnyű körülményekből jöttem, s láttam többféle dolgot. Sokáig szociális osztályon dolgoztam, s ott is volt egy két fura dolog, aztán kerültem külföldre.

A lényeg, nem másért éled az életed, hanem magadért. Nem másnak kell megfelelni, csak magadnak. Attól, hogy más mit mond még nem változik meg az életed. Ha valaki nem tud érdembe segíteni, ha valakinek nem kéred a véleményét akkor azzal az emberrel ne is foglalkozz! Fel a fejjel! :)

2010. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

89%-os, a "Jelenlegi" nyilván azért nem szeret mert féltékeny, főleg ha írod, hogy van is rá oka akkor meg érthető.

Kedves Kérdező! Én is "második" vagyok,szóval értem miről beszélsz,viszont meg kell tanulnod nem foglalkozni ezekkel a dolgokkal. Milyen ember az olyan,akinek előítéletei vannak egy olyan helyzettel vagy személlyel szemben akit vagy amit nem is ismernek? És te ilyenek szavára adsz/foglalkozol vele? Ezt tartsd szem előtt.

2010. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és higyjétek el nem foglalkozom ezekkel a rosszindulatú emberekkel, csak épp az emberi butaságot (mert szerintem ez az) nem tudom megérteni és egy korábbi kérdés kapcsán szakadt ki belőlem ez a kérdés.


Tudom én is, a lényeg, hogy az ember boldog legyen, az irigykedők pedig tehetnek egy szivességet! :)

2010. júl. 29. 14:54
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
én azokat gyűlölöm, akik kikezdenek családos emberrel. ha már külön élnek/elváltak, akkor szerintem nincs miért bántani az -új- hölgyet
2010. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Olyan nem létezik szerinted, hogy csak a gyerek miatt nem lép le a pasi? Vagyis a nőt már rég otthagyná csak épp a fiától nem tud elszakadni?

Csak azért kérdezem, mert ilyen esetben az "új" nem rondít bele kvázi semmibe, mert már rég megromlott, csak az egyik fél tűr.

Létezik ilyen is.

2010. júl. 29. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!