Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki magyarázza már meg nekem!?

Valaki magyarázza már meg nekem!?

Figyelt kérdés
Miért érzik itt úgy egyesek, hogy a konkrét történetet ismerete nélkül, jogukban áll az "új" párokat (legyen az barátnő, vagy már második feleség) élből hibáztatni? Tényleg minden második feleség ribanc és az ex a szent? Miért kell egyből így reagálni és sértegetni az embert? Én is második feleség vagyok és szinte azonnal azt kapom, hogy én vagyok a ribanc, pedig fogalmuk sincs róla mi történt.
2010. júl. 29. 14:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg saját magukból indulnak ki! Mert ha ők második feleség lennének, akkor azt csakis úgy csinálnák, hogy egy nős pasival kezdenének, szétrombolva egy családot, és elszakítva az apát a gyerekeitől.
2010. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért vannak így sokan, mert a férjük nem bánik jól velük, vagy éppen voltak/vannak ilyen helyzetben. Egy kapcsolatba senki nem lát kívülről bele, vannak nagyon rossz kapcsolatok, házasságok, amikor a harmadik már nem elveszi a férjet, hanem csak meggyorsítja a válást. Nem lehet ítélkezni senki felett. Sok nő azt hiszi, szült egy-két gyereket, mos, főz, és ez már elég is egy pasinak ahhoz, hogy élete végéig mellette maradjon. De a szeretet, szex már elmarad, akkor nincs min csodálkozni. Ráadásul a megcsalt nők helyében én a férjemre haragudnék igazán, mert ő fogadott nekem hűséget...
2010. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Teljes mértékben egyetértek Veled.

Egy harmadik nem tud elvenni senkit, maximum gyorsítani tudja az eseményeket.

2010. júl. 30. 12:22
 14/16 anonim ***** válasza:
Így van sorstársam! És az emberi butaságot pedig ne is akard megérteni,mivel te nem vagy az,nem is fogod tudni!:) Tegnapi 14:42
2010. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. júl. 30. 12:54
 16/16 anonim ***** válasza:
14:57-es vagyok, ha a gyerekért együtt is maradnak, még a feleséggel lehet tisztázni h igen drágám vagyunk, mert ez és az összetart, de ... ez így egyenes, mert azt nem érdemli meg senki, h hülyére vegyék. és ha megelőzné a megcsalást egy tisztázó beszélgetés akkor lehet nem lenne annyi gyűlölködés a lebukás miatt, és az esetleg hűséges másik fél is megkapja az esélyt h legyen vkije akivel szeretik egymást. így máris nem ribanc a belépő fél.
2010. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!