Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Mit kéne...

Kinek van igaza? Mit kéne tennem egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A szüleim már jó 10 éve elváltak ha nem több és azóta mind a kettőnek lett új kapcsolata. Apám és a barátnője együtt is élnek...Nemrég náluk voltam és megkérdeztem apum hogy ki vehetek-e valamit a hűtőből (igazából egy doboz kukorica volt az amit én vettem már ha ez fontos lenne) mire azt mondta hogy természetesen és többet ne kérdezzem meg mert mindig ez lesz a válasza (általában ha fel megyek hozzájuk és akkor ezt mindig megkérdezem mert nagymamám arra tanítot hogy nem szabad senki hűtőjébe be nyúlni szó nélkül még akkor sem ha azaz apám vagy bármely más rokon). A barátnője ezt meghallva azt mondta hogy ezzel nem ért egyet. Hogy nagyon szívesen kivesz bármit a hűtőből nekem ha megkérem de ne nyúljak be mert az illetlenség és ő sem jön le hozzám azért hogy benyúljak a hűtőbe. Apám emiatt nagyon mérges lett és veszekedni kezdtek...Mondtam apumnak hogy nem baj de erre azt mondta hogy igenis baj mert az ő lánya vagyok és nem egy idegen és mi az már hogy minden egyes alkalommal engedélyt kell kérnem ha éhes vagy vagy hasonlók. Azóta nagyon nem is beszélnek egymással és a nő most nagyon haragszik rám mondván hogy miattam van ez az egész...Ti mit tennétek a helyemben vagy hogy békítsem meg őket? Nem akarom hogy miattam és egyben egy ilyen kis apróság miatt haragudjanak egymásra..

17l



UI: Elnézést az előforduló helyesírási hibák miatt illetve a vessző hiány miatt is.



2020. máj. 17. 22:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
91%
A hűtős kérdésre még azt mondanám, embere válogatja, nálam bármilyen kaját megehet családtag, de elfogadom, hogy másnál más a szokás. Viszont beszólni arra, hogy pszichológushoz jársz nagypapád halála miatt, ez akkora sutyerák dolog, hogy szóhoz nem jutottam volna...
2020. máj. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

A hűtőért én is cvíder lennék, ha valaki belenyúl, aki nem lakik ebben a házban. Nálam nem fér bele.

Van, ahol meg teljesen elfogadott. Barátnőméknél átjön a kamasz fiának a haverja, kimegy a konyhába (úgy, hogy barátnőm pl. éppen főz), és a srác kérdezés nélkül kivesz egy kis doboz üdítőt.

Kinél hogyan. Ezért még nem kell az új asszonyt mindenféle r....bancnak elhordani.

2020. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik ha apukád ott van kinyitod, ha a nő van ott, nem. Így mindketten örülnek.
2020. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Ebben te egyáltalán nem vagy hibás,apukának van ebbe igaza.Ha a barátnője ezt mondta neked, valószínűleg nem akarja,hogy otthon érezd náluk magad,és valószínűleg nem egy felhőtlen kapcsolat
2021. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Jah,és szard le mit mond a nő, ha megvan engedve és kész.ne hallgass arra a nőre,csak egy idegened.
2021. jan. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!