Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az apám?

Miért ilyen az apám?

Figyelt kérdés
Most márciusban lettem 16 éves ettől függetlenül a szüleim de inkább az apám úgy kezel mint egy kisgyereket.Például minden ottalvós bulinál (de csak az ottalvósaknál) telefonszámot kér tőlem de nekem ez elég húzós és elég megalázó is. Ha akár a megbeszélt idő után jövök haza akár egy perccel akkor hisztizik és egyszerűen kibírhatatlan. Megbeszélni semmit se tudunk mindig az ő akarata érvényesül. Ha megpróbálnék ellenállni akár érvekkel az hatástalan jobbik esetbe kitalál valami óriási hülyeséget aminek még a témához sincs köze,rosszabbik esetbe ordít és elküld/fenyegetőzik. Anyámmal próbálok meg beszélni de ő vagy azt mondja hogy mondjam apámnak vagy azt hogy apámnak van igaza, így végülis ugyan oda lyukadok ki mindig

2020. máj. 20. 21:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%

Én egy pofonnal is megtámogatnám az érveimet, ha ilyen idióta kölyköm lenne. Mit lázadsz? 16 éves vagy, minimum, hogy azt csinálod (ugrasz), ha apád valamit mond. Hidd el, hogy nem rossz stratégia.

A legtöbb szülő nem engedi el gyerekét ottalvós buliba 16 évesen. Becsüld meg amid van.

2020. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 egyetértek veled.
2020. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 ASegélyember ***** válasza:
Nem vágom mi a probléma a válaszommal. Ezert megéri időt fordítani rá, komolyan.....
2020. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
%11 Már bocsánat de te mégis kinek képzeled magad hogy leidiótázol egy számodra full ismeretlen embert? Szerintem neked lenne egy pofonra szükséged bár lehet attól még kevesebb lenne az az amúgy is kevés eszed
2020. máj. 30. 19:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!