Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor jutottatok el arra a...

Mikor jutottatok el arra a pontra, hogy úgy elitek az eleteteket, ahogy nektek jó, és nem érdekel más, többek közt a család véleménye sem?

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 21:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Kb nemrégen. Olyan 19 évesen.

Aki a "család a legfontosabb" dumával jön, biztos nem hulladék a családja. Örüljön neki. Más nem ilyen szerencsés.

2020. máj. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Mikor külföldre költöztem és kb fél évig nem hallottak rólam, ez volt kb 26 évesen.
2020. máj. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Soha, és nem is akarok ide jutni.

Attól, hogy úgy élek, ahogy akarok, még érdekel mások véleménye és van, hogy emiatt változtatok is.

2020. máj. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Akinek normális a családja, mindig is tekintettel akar lenni rájuk.

Akinek meg nem az, ott minél hamarabb szabadulni célszerű.

Úgyhogy nincs a kérdésre standard válasz.

2020. máj. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
95%

Idegenek véleménye sosem érdekelt. Család? a bővebb családé sem. A szüleim véleményére muszáj volt odafigyelnem, ameddig függtem tőlük. Utána is meghallgattam őket, okos emberek voltak, de nem mindig egyezett a véleményünk, és ilyenkor természetesen a sajátom felülírta az övékét, végülis rólam volt szó.


Azt is hozzátenném, hogy ameddig gyerek voltam, sem mindig kényszerítették rám a saját elképzeléseiket. Mondom, okos emberek voltak.

2020. máj. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%
6-os! Ezt mond annak, akit a családja leépített, akit a családja tönkretett, akit kisemmiztek, bántottak, stb. Neked ezek szerint ideális családod van, örülj neki, de másnak sajnos nem ez jut, annak legyél kedves, és ne okoskodj az életébe! Nem, van, amikor a család szavára adni egyenesen bűn! (És nem arról beszélek, hogy jaj, anyu nem vette meg a legújabb cipőt és most durci vagyok, hanem valóban problémás és gáz családokról).
2020. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen, amint elkezdtem dolgozni, és anyagilag független lettem. Addig is rám volt kiabálva minden, nemhogy még önálló akaratom legyen. Azóta senkié nem érdekel, mindenkinek van saját élete, legyen okos abban. Ha olyan ember mondja, aki fontos, meghallgatni meghallgatom, de nagy valószínűséggel nem fogok hallgatni rá, ha én máshogy gondolom.
2020. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Először amikor elköltöztem, 25 évesen.

Aztán igazán és szerintem végérvényesen amikor állapotos lettem... Akkor aztán nagyon elegem lett sok emberből, aki bele akart szólni az életembe. És azóta nem is érdekel senkinek a véleménye. Kissé önző lettem, és a gyerekem a legfontosabb. Természetesen nem gázolok át senkin, én nem szólok bele mások életébe, sőt nem is érdekel. 😁 Sokkal jobb így...

2020. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Elég későn, 25 éves korom után.


Előtte egyetemen "vergődtem" nem nagyon tudtam önállóan talpra állni, mellette volt egy alkoholista apám. A rokonok meg mindenki nekem osztott az észt. Mindig megkaptam, hogy egy szar vagyok akiből senki nem lesz.


Aztán apám meghalt, én otthagytam az egyetemet, elkezdtem dolgozni, és szép lassan beindult az életem. Lett megtakarítás, egész jó fizu, céges autó. Felépítettem a magam ismerősi körét, szbadidős tevékenységeimet, és szép lassan leszakadtam a családról, rokonságról.

2020. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Azután, hogy mindent feladtam egy férfiért, és hiábavaló volt. Nagy tanulság volt. Azóta csak önmagam jóléte érdekel,és hogy megálljam a helyem az életben egyedül is. És senki sem szólhat többé bele, hogy mit csinálok.

30 N

2020. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!